Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondolnátok egy olyan...

Ti mit gondolnátok egy olyan emberről, aki kétszer is megbukott a gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Esetleg fogyatékosnak néznétek?
2015. dec. 1. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézném semminek hiszen nem tudható az oka hogy mi miatt bukott meg.
2015. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám, hogy szegényt valószínűleg nem tanították meg tanulni. Ugyanis ezt meg kell tanítani egy gyereknek, bármennyire is furcsának tűnik.
2015. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

hülyének nézném.

Ugyanis én jártam gimibe, és ott is elég nehéz volt megbukni. Ha nem tanultál, akkor is... És nem azért mert gyenge volt a suli. De egy bukáshoz/ismétléshez ugyebár 3 tantárgyból is bukni kell. Az meg már régen rossz, ha kétszer is bukik valaki...

2015. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre mondok egy vicces saját példát, nekiálltam giminek és nekiálltam szakközépnek, mindkettőből két évet húztam le, aztán abbahagytam. Nem mert xarul ment a tanulás, hanem valahogy totál meguntam az agymosást ami megy, és hogy tanuljak olyasmiről ami totál nem érdekelt. Sokra mentem az irodalommal, nyelvtannal és hasonlókkal, biztos mondatot fogok elemezgetni unalmamban és hasonlók, többi tantárgyat nem is ecsetelem, sok felesleges dologgal, aminek 99%-t az életben egyszer nem fogod használni.


Na mindegy, a történet folytatása, gimiből ugye szakközépbe azért mentem át, hogy jobban az infóra feküdhessek, de még ott is sok volt a töltelék. 10. osztály végén volt egy pályázati lehetőség, ebbe nem mennék bele, cégnevek nélkül, lényeg annyi, hogy azzal a tudással amit magamtól gyűjtöttem, és fejlesztettem sikerült a dolog.


Immár 3 éve havi közel fél fél készítek kéményekről és fűtésrendszerekről műszaki dokumentációt és tervezetet.


Kellett hozzá érettségi, vagy épp a sok maszlag? Nem.

Pedig ha úgy veszem én is kétszer hagytam abba a sulit, mégse mondhatom, hogy utcaseprő lettem, jó lehet, ha nincs ez a lehetőség, akkor a szakközépen végigmegyek.


Külön öröm volt, mikor gimis matektanárom előtt fizettem és jöttem ki a boltból, akinek mindenhez az volt a szavajárása " Ez egy rettentő fontos tétel, nélkülözhetetlen a mindennapokban..." és olyan jól esett az orra előtt beülni abba a kocsi amit előtte két hónappal szalonból vásárolhattam, a saját pénzemből.

2015. dec. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*fél fél - fél misiért telefon összekapta kicsit.
2015. dec. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!