Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy személyiség fejlesztő...

Egy személyiség fejlesztő tréner képes eljuttatni egy szintre?

Figyelt kérdés

Különböző technikákkal, vagy rávezet olyan dolgokra amitől fel nyilik az ember szeme ? lényegében az, ha mellette kellően foglalkozunk is a témával?. tehát képes A-bol B-pontba juttatni ? ha én eddig kerültem, vagy nem szerettem bizonyos dolgokat, képes megszerettetni, természetessé beépiteni nállam ?

mondjuk pl ha nem vagyok és nem voltam soha olyan kommunikativ társas helyzetekben, s nem tudok kezelni bizonyos szituációkat emberekkel, mert gátlásaim vannak, akkor képes lenne megtanitani idő ráforditással, kezembe adni ezt a "képességet, amit gyakorolva már természetessé is válna ? Minden emberre érvényesül, minden ember képes rá ? mitől függ ?

csak azért mert annyi ilyen Önfejlesztő, személyiség formáló tréninget látni oldalakon ,ahol még emberkék is irják hogy nekik mennyivel jobb lett az élet meg változtak bizonyos dolgokban.. erősen gondolkozom hogy kipróbáljam e


2016. márc. 10. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen. Sok minden megváltoztatható az életedben, azonban először tudnod kell, hogy min szeretnél változtatni és érdeklődni, hogy ki abban a dologban a jó, mivel a sok hirdető között akad sok aki nem az..

Amit még tudni kell: valójában A-ból B-be csak akkor tudsz eljutni, ha Te is akarsz és teszel is érte.

Biztos ismered a régi viccet. Pistike miért késtél egy órát az iskolából? Tanítónéni, hát átkísértem egy vak nénit az utcán. No de Pistike, ez csak pár perc. Igen, tanítónéni, de nem akart átmenni!

2016. márc. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!