Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rá vagyok kattanva erre a...

Rá vagyok kattanva erre a témára: ti hogyan spóroltok időt a reggeli készülődéskor?

Figyelt kérdés

Már tényleg betegesen ügyelek még a részletekre is.

Az, hogy kikészítem a ruhám, összepakolom a táskám alapvető.

Még a sminkemet is kipakolom az asztalra, a púder tetejét felnyitom, a szemceruzák kupakját leveszem, csak azért, mert tuti reggel jön rám a szerencsétlenkedés, és letöröm, elgurul, stb... :-)

A reggelimet összekészítem, általában zabpelyhet eszek, már este teszek egy kis cukrot a tejbe, és a tejet már rég beleöntöttem a bögrémbe, és úgy tettem be a hűtőbe.

Az övet befűzöm a nadrágomba, még a tisztasági betétet is beleragasztom a bugyimba, az is legalább 15 mp időnyerés :D

Egyéb ötletek?


:)


Előre is köszi!

18/L


2016. márc. 10. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Beviszem a cipőm a wc-be és amíg csurgatok elindulás előtt, az alatt húzom fel a cipőt.A kabátot csak magamra kapom, de nem gombolom be mert ráérek útközben is begombolni.
2016. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Beviszem a cipőm a wc-re és amíg csurgatok elindulás előtt, az alatt húzom fel a cipőt.A kabátot csak magamra kapom, de nem gombolom be mert ráérek útközben is begombolni.
2016. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Te beteg vagy, ugye tudod?
2016. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a vizet bekészítem a forralóba, a bögrémbe beleteszem a cukrot meg a teafiltert. Kajámat is összecsomagolom, berakom a hűtőbe.
2016. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem beteg csak kevés az ideje reggel, mert a busz nem vár.Én a zabpelyhet másként készítem. Este vagy néhány nappal előbb is lehet elkészíteni.Egy csésze vízet felforralok egy csésze zabpehellyel.Amikor langyosra kihült egy csésze mézet keverek hozzá. Mehet a hütőbe egy zárható üvegbe.Ebből lehet néhány napig lakmározni vagy langyos tejbe keverni pár kanállal.
2016. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb ötlet?

Hidd el ez bőven elég.

(Ne ki készítsd a ruhát hanem már este vedd fel, na ezzel is időt spórolsz) :)

2016. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a bugyit meg a zoknit még elalvás előtt felveszem, így reggel már nem kell.

Ha netán nem volt este egy darab tiszta zoknim, bugyim se, tehát mind nedves volt még a szárítón, akkor én is csurgatás közben szoktam felhúzni. Vagy ha a nadrágom volt netán mosásban, akkor szintén, amíg elvégzem a kisdolgom, az idő alatt felhúzom.

2016. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Golyós dezodort használok, és ezt is még este, lefekvés előtt, mert mindig megvárom, hogy megszáradjon, mielőtt felöltözök. Ez kb. 5 perc fekvést jelent felemelt karokkal. Na most, reggel nem fogom ezzel húzni az időt.
2016. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Ez már most is elég beteges.


20/F

2016. márc. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

- nem készítem ki a ruhám, hanem ledobom mikor hazaérek és reggelig ott van.

- nem sminkelek, nincs is sminkcuccom

- tisztasági betétet nem használok csak ha megvan és a vége felé mikor már az is elég

- nem reggelizek otthon, útközben veszek kaját egy pékségben


hogy miért vagyok még emellett is ultragyors?

van egy gyerekem akit szintén el kell készíteni reggel :D :D :D

2016. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!