Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem szúrt szemet, hogy...

Csak nekem szúrt szemet, hogy milyen zavaróan előnytelen az rtl klub reggeli műsor vezetőjének a frizurája?

Figyelt kérdés

Influenzásan tv-t nézegethettem ágyból, s szinte égnek állt a szőr a karomon a borzalmas látványtól. Mint valami bugyuta sci-fi filmben, ott torzítják el így a földönkívüli karaktereket játszó szinészeket. Egy hosszú, félkupolában végződő félhenger a szemöldök felett.

Hallom, a Hajas Szalon a műsorban szereplők frizurájának ,felelőse'. Nem valami jó reklám a Hajas cégnek a műsorvezetőnő. Ha eltakarnák, vagy csak legalább beletakarnának, és az arc két oldaláról hátra szorítanák a hajat, hogy optikailag ne nyújtsa tovább, ami negyede ilyen hosszúként is túl hosszú lenne.

Én sem vagyok szép, de legalább nem állok kamerák elé. S még így is igyekszem leplezni előnytelen tulajdonságaimat, nem kiemelni, hangsúlyozni.


2015. febr. 10. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
:D baromira unatkozhatsz
2015. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel semmi különös, olyan mint szokott. :D Szerintem.. gyógyulj meg minél előbb. :D Amúgy tényleg nem túl előnyös neki, de tényleg mindig ilyen. :/
2015. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

De régen néztem reggel tévét :)

Fogalmam sincs róla, hogy ki a műsorvezető és milyen a haja :D

Esetleg kép?

2015. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem Teszári Nóra hajára gondolt a kérdező.

2015. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezen a képen egész jól néz ki.

Volt már ennél sokkal rosszabb frizurája is.

Nem lehet könnyű az ilyen göndör hajjal. Így jobb, hogy kicsit hosszabb. De röviden tényleg olyan volt, mintha a fejére tettek volna egy süveget.

2015. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én valami olyasmit hallottam még régebben, hogy csak úgy vállalta el a műsor vezetését, ha nem nyúlnak a hajához, mert ő így szereti. :D

Hogy ez igaz-e vagy sem, azt nem tudom, mindenesetre szerintem is förtelmes haja van.

2015. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak azért linkeltem be a képet, mert írta valaki,hogy nem tudja kiről van szó. :D Egyébként más hajjal nem találtam róla képet, pedig most már kíváncsi vagyok, miért nézett ki süvegesnek. :D
2015. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan egy reggeli műsor vezetőjének a frizuráját kritizájátok? Itt?


Erzsikének is ilyen volt a haja,mégse törődödt vele senki,mert menni kellett a földre kapálni.


Nem szoktam követni ezt a műsort,de úgy szoktam látni közbe-közbe. A fő ,hogy ha gondom van,mondjuk az egyik emberke hajával,akkor max.mosolygok egyet rajta.


A kérdésre válaszolva,szerintem meg különleges annak,a nőnek a haja. Mindig is szerettem a göndör hajat,a vörösben is van valami spécial.


Ez van. Elkell fogadnotok a helyzetet.

2015. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!