Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem hoz le mindig az...

Csak engem hoz le mindig az életről az Instagram?

Figyelt kérdés
Jó tudom, ha nem tetszik ne nézzem, nem is szoktam sokat de amikor felmegyek rá mást se látok csak, hogy mindenkinek milyen tökéletes, gazdag, boldog élete van, tele programokkal, bulikkal stb...ehhez képest én meg itt vagyok csórón, egyedül, unatkozva :D Nyilván nem fedi teljesen a valóságot meg én is tehetek róla, hogy unalmas életem van, de hát akkor is zavarnak az ilyen képek :D

2016. márc. 11. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor keveset se nézzed.
2016. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ilyen alapon a lakásból se lépj ki,ott is azzal szembesülsz,hogy másnak jobb kocsija,telója,...van.


2. Ne szopd be amit ott látsz!!! Én is tehetnék fel képeket,hogy öltönyben,Rolexben villogk egy fittness modell csajjal és bulizom egy szállodában,de az igazság,hogy a Rolex csak egy Steinhart az öltöny céges,a szálloda a melóhelyem a csaj meg a hugom,aki fittness edző. :(

2016. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én direkt "paródia-instagramot" üzemeltetek :D Értsd: ha nem sikerül a kaja, felrakom, ha lángol a serpenyőm, felrakom, ha jó ötletnek tűnt hajnal négykor a legcsinosabb szoknyámat edzőcipővel felvenni, felrakom, és ha tök egyedül ülök egy csésze kávé mellett valami cikis magazint olvasva, otthon, a kupimban, azt is felrakom, és olyan hashtageket rakok alá, amilyeneket a "tökéletes" instás képekhez szoktak. Engem, és az ismerőseimet is nagyon jól elszórakoztat, néha több szívecskét kapok egy koszos tükörben csücsörítős, bénán sminkelt, előnytelen szelfire, mint az átlag lányok a sajátjukra. Ebből én azt a köveetkeztetést vontam le, hogy másoknak is tele van már a hócipőjük az állandó internetes kamuval, a folyamatos hú-de-szuper-az-életem megnyilvánulásokkal. És nem hiszem, hogy unalmas az életed, láttam olyan lányt a múltkor (kávézóban dolgozok), aki kért két kávét, lefotózta az asztalon, megitta egyedül mindkettőt, majd távozott :D Most az ismerősei nyilván oda meg vissza vannak, hogy ki lehet a titokzatos másik, kié a második pohár. Erről ennyit :D
2016. márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hisz a sz@r dolgot senki nem fogja feltölteni magáról.


Ez kb olyan mint a gyk üzleti téma. mindenki 500+ nettót keres, és szerintük érettségivel is lehet lazán 200+ nettót keresni. vicc.

2016. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Instára mindenki a jó képeit teszi fel, szépen szétfilterezve, jól beállítva, mintha maga lenne a tökély, persze ez messziről sincs így, mert mindenkinek van egy szar oldala, de hát ezt ugye nem szokta megmutatni senki. Sose látni képet, hogy valaki zsíros, kócos hajjal, esetleg pattanással mutatkozna instán, pedig ezek mindenkinél előfordulnak.

Vagy sétálsz egy parkban szar kedved van, megállsz egy szép helyen lősz egy mosolygós szelfit, mintha minden ok lenne, aztán búsan mész tovább. A kép megy instára #sunshine #happiness hashtaggel. Bárki lehetsz itt, ez a jó.

Viszont mások képei alapján nem kell irigykedni, 90% műboldogság :D

2016. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is tökéletesek, gazdagok, boldogok ők! Csak nyilván nem fognak akkor szelfit készíteni akkor, amikor otthon bőgnek, mert magányosak!! Azt nem osztják meg másokkal. Csak a boldog pillanatokat. Hogy mindenki irigykedjen és higgye azt, hogy ők milyen boldogok és menők és gazdagok stb.... És az ilyen hülyék, mint te még be is dőlnek nekik. Az ilyenek a te fajtádon élősködnek. Ebből merítenek boldogságot. Hogy te irigykedsz rájuk.
2016. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak téged. Néhány ámokfutó is így érzett.
2016. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem csak te:)

[link]

2016. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

A lényeget leírták, általában jobbat tesznek fel, mint ami a valóság. Azt tudom még hozzátenni, hogy gondold át, hogy kiket/miket követsz. A legtöbb ember random össze-vissza bekövet mindenkit, mert látott egy jó képet. Teljesen felesleges ezt csinálni. Fogj egy papírt, írd le, hogy mik érdekelnek és miket akarsz látni. Pl. érdekel a lakberendezés, valami sorozat meg ilyenek. Utána menj fel instára és iratkozz le mindenről, ami nem illik a listádhoz. Oké, hogy mindenki követi xy sztárt meg menő, de teljesen felesleges követned neked is, ha csak rossz érzést vált ki belőled.


#3-as válaszoló belinkelhetné a profilját, kíváncsi lennék! :D

2016. márc. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!