Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is a Facebook...

Szerintetek is a Facebook lassan old-fashioned és az Instagramé a jövő?

Figyelt kérdés
Nekem meggyőződésem, hogy igen. Az Instagram mérföldekkel jobb. Szerintetek?

2016. febr. 28. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő szar. Bár ha jobban belegondolunk, nem az oldalakkal van a baj, hanem az azokat használó élettelen kölykökkel, akik nem tudják, hogy mi az a gyerekkor.
2016. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D
2016. febr. 28. 10:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én csak a facebookot használom, azt is leginkább csak levelezésre, minden évben csak néhány képet rakok ki, azt is utazásokról(évente kb. 3-4-szer utazom külföldi nyaralásokra, mindegyikről kirakok 1-1 képet, azt ennyi), remekül megvagyok Instagram nélkül is. Nyilván aki naponta kiposztol valami szarságot annak bejön ez a cucc, de engem hidegen hagy az ilyesmi.
2016. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az #1-nek, úgyhogy ne röhögj kérdező. Halvány fingom nincs, mi az az Instagram, nem is érdekel, az a lényeg, hogy amikor én voltam gyerek, nagyon jól megvoltunk az ilyen marhaságok nélkül is. Ilyenkor délután kint fociztunk, bicikliztünk, marháskodtunk, lányokkal szórakoztunk (igen, élőben, nem cseteltünk velük...), és ez sokkal jobb, tartalmasabb, mint a gép előtt ülni éjjel-nappal, és azon agyalni, hogy melyik a jobb, a Facebook vagy az Instagram :D Ha engem kérdezel, ugyanolyan értelmetlen baromság mind a kettő, teljesen nyolc, hogy melyik előtt kockulsz. Ilyenkor télen én, amikor gyerek voltam, még kint hógolyóztam, fürdettem a lányokat. Tessék, most már hó sincs...


Na jó, nem akarom azért az álszent szöveget se tolni, én is rajta vagyok a facen, de csak mert olyan oldalakat lájkoltam be (hobbi kapcsán), amiknek érdekelnek a híreik. Illetve vagyok néhány hasznos csoportban is (munkahely, hobbi, család), ott is könnyen cserélhet az ember információkat. Szóval lehet ezeket értelmes dolgokra is használni, de ott csetelni meg kockulni előtte, annak semmi értelme nincsen. Főleg nem csücsörítős ribis képekkel pózolni a 13 éves kiscsajoknak...

2016. febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D:D
2016. febr. 28. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Használok instagramot és kétféle érzelmem van vele kapcsolatban. Szeretem, mert sokan töltenek fel szép képeket (ami nem szelfi). Utálom, mert tele van pózer instagram ribncokkal, akik miatt csökken az ember önbecsülése (pedig mindenki tudja, hogy nem úgy néznek ki, ahogy a fotókon).
2016. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: Elfogadom a véleményed. Kösz a normális választ.
2016. márc. 1. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért a facebookon még mindig több funkció van mint instán..ott csak képeket(max pár mp videot) lehet nezni meg kommentelni alájuk,semmi több
2016. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En regebben a facebookon csungtem moat meg mar fel eve be se leptem
2016. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!