Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki elmagyarázná nekem, h...

Valaki elmagyarázná nekem, h mi az az Instagram? Mi értelme van?

Figyelt kérdés
Annyit tudok csak róla,h ez is egy közösségi oldal, mint a facebook. Viszont nem értem, h aki fent van facebookon, az minek van fönt ilyen instagrammon is? Nem elég egy közösségi oldalon fent lenni? Vagy ez miben más, vagy miben több mint a facebook, hogy ennyien rajta vannak, úgy, h közben fb.-jük is van?

2015. nov. 28. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Oda csak képeket szoktak felrakni, meg max rövid szöveget kiírni hozzá. Értelme nem sok van, az igaz.
2015. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Egyik nap pont ugyan ezen voltam kiakadva:D. Nem èrtem minek minden embernek facebook, Instagram, SnapChat, Viber, Twitter, Skype... Mindegyik oldalon teljes mèrtèkben ugyanazt lehet csinálni. Kiraksz egy kèpet, látják mások, ès tudsz chatelni meg wifivel ingyen hívni. Ez szinte mindegyik oldalnál megvan a felsoroltak közül. Ès èn sem èrtem hogy minek ennyit kitalálni? Ès mièrt regisztrál rájuk minden ember? Mièrt nem elèg egy oldal ahova felrakod a kèpeidet!? Ezt sosem fogom megèrteni.. Amúgy meg az Instán ráadásul chatelni sem lehet, csak kèpet kirakni. 16/l
2015. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
A GYIK a legjobb. :DD
2015. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"SnapChat, Viber" Ezekről még nem is hallottam:D.

Meg biztos van egy rakás, amit nem is ismerek, tényleg érthetetlen, minek több ilyen oldalon fent lenni, én egyedül a facebookra regisztráltam, nekem az bőven elég, azon úgyis minden ismerősöm rajta van, akivel neten tartom a kapcsolatot.

2015. nov. 28. 18:20
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen sok hülyeséd de én csak a facebookom meg az instámat használom!
2015. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*hülyeség
2015. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolsó


Az instát azt minek használod, ha van fb.-d is?

2015. nov. 28. 18:35
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
A facebookon chatelek, instán képeket posztolok! Hogy miért nen fb-n posztolok képeket? Mert ott nem írnak alá,hogy: "Jaj de szép vagy" ! -_- Mivel instán nem követem az ismerőseim!
2015. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Az instagram főleg az ego-manóknak való.
2015. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem igaz! Sokkal jobb mint a fb.!
2015. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!