Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kire mondják azt hogy dög?...

Kire mondják azt hogy dög? Miért mondta ezt nekem a barátom?

Figyelt kérdés
Kire mondják azt hogy dög?Nő vagyok és a barátom ezt mondta másnap reggel,amit egy esti szex előzött meg.Egyébként ez volt az első egyutt töltött éjszakánk.Ha ertitek mire gondolok.Miert dögözött le?! Ez felhaborito... :( Azt mondta: te dög- persze nem veszekedes formajaban csak ugy odaszurta..Aztan adott puszit es elment dolgozni.Miert?Ez mi?Ez mit jelent?
2016. márc. 11. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Kislány, de még nagyon tudatlan vagy.:) Nem hogy dög, de cicuska sem vagy.
2016. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet pozitiv is,azt jelenti,hogy jo voltal a szexben!
2016. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Biztos dögös voltál a szexben,és rövidítve értette,dög.

Mellesleg ez ilyen lazáskodó pr0liduma...

2016. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy buzlesz?
2016. márc. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Dehogyis. Nem vagyok büdös
2016. márc. 11. 12:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Olyat is mondott már rám hogy kisbaba vagyok.De huszonéves vagyok. Amúgy a szexhez tényleg nem értek.. Nem tudom hogy kell úgy élvezni ahogy a nők azt tudják. Kicsit félek az élvezéstől.Nem tudom miért,de szexnél általában elterelem a gondolataim másfelé és igazából tudatomnál vagyok,nem tudok elengedni magam.Nekem az olyan mintha megsemmisülnék. Ez fura de félek elengedni magam .Mintha kiszakadna alólam a talaj. Így érzek szex kozben.Ezért nem is vagyok eszméletlen az ágyban.Nem tudom hogy kell,én szégyellem magam közben. Béna vagyok e téren ezert ha megtortenik hagyom hogy megtortenjen mert nem merek felengedni.Probaltam mar de nem megy
2016. márc. 11. 12:08
 7/13 A kérdező kommentje:
Végulis kellemes a dolgok a csokok az olelések..Az a legjobb benne.Hogy a masikat szorosan olelheted magadhoz.Szerintem nekem legalábbis
2016. márc. 11. 12:10
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát jó kösz a válaszokat ,bár ezt inkabb tole kéne megkérdezni .. Hiszen elég sok jelentéssel bír ez az egy szócska.Ki tudja melyikre gondolhatott.De akkor is zavar. Sziasztok
2016. márc. 11. 12:14
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
büdös vagy mint a dög,fekszel mint a dög ,döglesz egész nap,ezek lehetnek.
2016. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kösz
2016. márc. 11. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!