Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokat várok el? Azt mondják a...

Sokat várok el? Azt mondják a barátság önzetlen, a felek nem várnak el semmit egymástól. Tehát rosszul érzem, ha nagyon nagyon fáj, hogy a barátom egy hónapja nem keres? Fesztiválozik, a haverjaival van.

Figyelt kérdés
Egy nehezebb időszakában mellette voltam, ez teljesen természetes. Azok a srácok, akikkel most fesztiválozik nem nagyon. Írtam neki, de meg sem nézte. Mit csináljak? 21/f

2014. júl. 12. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni... Szétszéledtetek... Majd egyszer eszébe jutsz, de az is lehet sosem.
2014. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudok beletörődni! Szükségem van Rá. A barátságára.
2014. júl. 12. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a barátság csak törődés mellett létezik, ha nem törődik veled, nem vagytok barátok.


ne barátokat akarj keresni, hanem szokd meg a magányt, és magadat tedd értékessé. az emberek többsége ugyanilyen megbízhatatlan lesz.

2014. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sosem lesz igaz barátom.....
2014. júl. 12. 18:11
 5/7 anonim válasza:
Talán mellette voltál...de az is lehetséges hogy megbántottad valamivel...nekem is volt egy nagyon jó barátnőm, aki mellett kiálltam, soha nem bántottam meg akarva, de viszont ő igen, és két év után újra találkoztunk és az életembe tiport mintha ő mindent tudna rólam...ennek 2hónapja, de azóta se hivom, nem irok és ha látom intek neki, de ennyi...ilyen barát kinek kell?Pedig neki tényleg én voltam az egyetlen...
2014. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy rosszul esik a mellőzöttség, a csalódottság, és méltatlannak érzed, hogy így viszonyul hozzád, de egy ilyen ember után ne fájjon a szíved, mert nem érdemli meg, eddig is kár volt időt vesztegetni rá.


Neked arra az érzésre van szükséged, amit vele átélhettél, de ezt tőle már nem kaphatod meg, ezért keress olyan valakit, akivel újra megélheted ezt az érzést, és akivel kölcsönösen fontosak vagytok egymást számára.

2014. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na, mi történt azóta?
2015. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!