Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen reménytelen?

Teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
Elegem van. Úgy érzem teljesen felesleges vagyok. Szószerint mindennapon ugyanúgy telik. Van családom, vannak barátaim. Hétköznapokon dolgozom, hétvégenként szabad vagyok, de olyankor semmi dolgom csak lézengek, unalmamban szívok. A lényeg az, hogy úgy érzem soha nem fog semmi változni. Tudom, azért nekem kell tenni, de nem megy. A külsőm miatt önbizalom hiányos vagyok, nem merek hangosan beszélni, nem nevettem már nagyon régóta. Ez talán rá is nyomta a bélyegét mindennapjaimra. Hogy változtassak?? Én már nemtudom. Belefáradtam. Nem keres senki, mindig én keresek Mindenkit. Néha-néha jön egy lány akiért bármit megtennék, akit szeretek, aki miatt tényleg össze tudnám szedni magam. De már kezdem elfogadni, hogy nekem soha nem lesz kapcsolatom. Pedig a legjobban arra vágyom. Egy szó, mint száz. Adok magamnak még egy-két évet. Próbálkozok elkeseredetten, kaparok hátha lesz valami. De ez nem happy End lesz. Megmérgezem magam elalvás előtt... 19/F
2016. márc. 11. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, bro, ahogy érzed. Jönnek majd a szivárványlelkűek, azok rázendítenek a tündérmesére, de a valóság az, hogy tényleg neked kell dolgozni azért, hogy legyen valakid. Ha akarsz, akkor muszáj tenned érte. Csak bízz magadban, járj el néha bulizni, keresd az élet jó oldalát (nehéz lesz megtalálni, de figyeld azt is kicsit), aztán csak élj. Nekem sem lesz soha senkim, mégsem ölöm meg magam. Van egy hobbim, azért élek és kész. Tedd te is ezt. Keress egy hobbit, amiért élhetsz, és akkor már van hasznod, mert élteted azt, amit csinálsz. Úgyhogy ennyi. Kitartást és sok sikert mindenhez!
2016. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézz le a lábaid közé, hogy meg vannak-e még a tökeit, ha igen akkor ne siránkozz, hanem hajtsál a sikerekért. Gondolj arra, hogy igazából rajtad kívül csak családodnak, max. közeli barátaidnak fontos az, hogy sikeres férfi legyél, másnak nem hiányzik semmiben sem a konkurencia.
2016. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jav. tökeid
2016. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elsőre, unalmat s magányt ragadtad meg. Nem tudom milyen viszonyban vagy "barátaiddal", de érdemes lenne programokat szervezni.

Változásért tenni kell ugye ahogy említetted s e kérdés kirakása már egy jó lépés. Minden területen próbálj meg e változásért küzdeni. Kezdetnek rád is fogok írni.

Ne fogadd el, sose lesz kapcsolatod. Ez egy esély amit te elhívés miatt tényként kezelsz, így ténnyé alakul.

Sosem tudhatod sors mikor hoz össze valakivel.

2016. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem önsajnáltatás miatt írtam ki, pont ez kellett: Pár jó szó, egy kis biztatás. Igaz, hogy nem ismerlek titeket, de a jó szó jól hat. A barátaimmal jó viszonyban vagyok, mindennap találkozok Velük, a családommal szintén, a munkahelyemen jól érzem magam, szeretek itt dolgozni. Csak néha vannak rossz napjaim, amikor plusszba történik valami lehangoló az utolsó cseppkébt hat a poharamra. Rájöttem: Nekem csak egy barátnő kell és minden rendbe jön. Csak aki bejön, és szeretek talán soha nem fogja viszonozni. Ha Bevallom neki megszűnik a barátságunk, ha nem mondom el felemészt. Patthelyzet :\
2016. márc. 11. 14:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez valami új jelenség, hogy már nem csak a tinilányok, de a felnőtt férfiak is a csodát, a megmentőt várják?


"A lényeg az, hogy úgy érzem soha nem fog semmi változni."

Jól érzed. Magától semmi nem fog változni. Akkor szenvedsz tovább, vagy teszel némi erőfeszítést?

2016. márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne nézz már hülyének kedves utolsó! Próbálom összeszedni magam, hajtok a dolgokért de hiába. És ha már kötözködsz, szövegértés megy?? Írtam, hogy kaparok a dolgokért, de semmi. Ezek szerint nem eléggé..
2016. márc. 11. 16:10
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocs, most vettem észre csak akartam írni, de kimaradt.
2016. márc. 11. 16:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Van valami a világon, ami érdekel? (A csajozáson kívül.)

Egy hobbi. Egy tevékenység. Valami, amiben el lehet mélyedni.

Ez értelmet adhat az életednek, és ha egyre jobb vagy benne, akkor némi tartást is. Nem váltja meg a világot, de kapaszkodónak jó, az egyhangúság ellen főleg.

2016. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!