Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is undorítónak tartjátok...

Ti is undorítónak tartjátok ha valaki társaságban fogdossa a meztelen lábdejét?

Figyelt kérdés

A nővérem barátnője (27 éves) folyton fogdossa a lábát. Akárhányszor átjön, amint átlépi a küszöböt, rögtön veszi le cipőt+zoknit, mezítláb bejön a lakásba és amint leül máris a lába a kezében van. Vagy a lábujjait markolja vagy a lábfejét, vagy pedig két kezét az egyik talpára teszi össze kulcsolva és felemeli azt a lábát.


Nincs bőrbetegsége és nem büdös a lába, de szerintem ez undorító. Jó, nem baj, ha otthon csinálja, na de társasaágban?


Szóltam a nővéremnek, de ő nem tartja undorítónak.


Ti mit gondoltok? Nem tartanátok kicsit gusztustalannak, ha egy ismerősötök így tenne társaságban?



2016. márc. 11. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Undorítónak nem, de nagyon fura. Még nyáron, önkéntelenül, néha-néha, az úgy rendben van, de egy idegen lakásba érve levenni a zoknit és rendszeresen morzsinkálni a talpait... az bizony furcsa. Kényszerbetegség lesz az, s akkor nem tudja abbahagyni.
2016. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem kicsit túlreagálod.
2016. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé az. De lehet hogy valami betegsége van a lábának. Viszket és vakargatja , dörzsöli. Kényszerbetegség. Sok ember van akinek hasonló kényszer cselekedete van. Nekem az is furcsa ha egy csaj a haját piszkálja állandóan. Ezekből sok van. Vagy amikor egyszerűen csak azt mondja : jajj pisilni kell. Na ez már gusztustalan.
2016. márc. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Engem zavar. A talpunk nem a legtisztább testrészünk, akárhogy is vesszük.

Egyszer voltunk a párommal egy női ismerősünknél vendégségben, és ő is folyton azt csinálta amikor ültünk a teraszon, hogy két ételszervírozás között a lábujjait dörzsölgette. Ráadásul nyár volt, zokni nélkül voltunk, és ilyenkor még több piszok rakódik le a lábujjak között.

Valahogy azt érzem, ha nem is látszik szemmel, de lehet gomba, és vakarózásra kényszerül. Nekem is volt már. Nem mindig szemmel látható, de vakarózásra, dörzsölésre késztet. Mindenki másképp van ezzel, de nekem társaságban nem fér bele. Társaságban a talpainknak a talajon van a helye, és nem illik mutogatni, orrunk elé helyezni. Sem a fenekünket, sem a hátunkat, így a talpunkat sem.

2016. márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem a kajámban nyúlkál utána, nem érdekel. Nem viszolygok egy meztelen lábfej látványától.
2016. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Fúj!

Volt egy tanárnőm. Ő a lábszőrét húzogatta órán! Persze mindig szoknya volt rajta.

Szerintem mindkét szokás undorító.

2016. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez fura, elég sokmindent tarok undorítónak... de ha nem büdös, gombás, koszos, izzadt a lába, akkor engem nem zavarna annyira hogy rászóljak vagy ilyesmi.
2016. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Fura dolog, kicsit hihetetlen is, de sokfélék vagyunk... Én elkérném a tappancsát és mindig megmasszíroznám neki, ha má szereti a lábát.
2016. márc. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem találom undorítónak. A gyerekek is fogdossák a lábukat, nincs ebben semmi
2016. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem az nekem még tetszene / élvezném is! Na jó, csak mert lábfétisem van...:-D
2016. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!