Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy egy nő/lány...

Normális, hogy egy nő/lány nem akar meztelen képet küldeni a saját pasijának? (Aki látta már meztelenül. )

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2016. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek?! Neked az nagyon jól esne, ha ezek a fotók kikerülnének a netre, szakítás után és prostiként hirdetnének? Csak arra kell neki, ha nem vagy ott, kiverje? Ne legyetek ennyire naívak, lányok. Semmi szükség erre.
2016. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Én se küldenék.


Egy fotónak nyoma van. Ha szakítanak vagy bármi van mi van akkor ha a pasi vissza él vele?


Ez történt a sulinkban is csaj elküldte a pasijának a meztelen fotóját majd az volt olyan gyökér,hogy haverjainak küldözgette végül az egész város látta már a csaj meztelen képét. Suli udvarba a csaj neki ment egyik oszt.társamnak,mert hogy elvileg a keze benne van a dologban közben nem is. Na mindegy én az osztályteremben ültem, csak ablakból láttuk az eseményeket,de ez az ügy miatt engem is behívtak a rendőrségre,mert megneveztek mint tanú,de hogy minek.Na mindegy.

Én elmondtam amit tudok erről az egészről.

2016. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális. Rólam pár hetes koromat leszámítva sosem készült meztelen kép s szerintem nem is fog. Minek?

Nem vagyok prűd, az csak egy test, mindenkinek van, kórházban is meztelenül operáltak csuklótöréssel, na bumm. De lefotózni... A párom hobbifotós, de még ruhában sem fotóz sosem, annyi jobb téma van, az emberfotózást (kivéve nagyon karakteres esetben) nem is értjük, miért olyan népszerű. Nekem sincs róla fotóm, nem is kell. Megvan az eredeti.

Szóval én már a ruhás fotónál is csodálkoznék.

2016. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, telejesen normális.

Nekem eszembe se jutna ilyen képet kérni tőle ha lenne barátnőm..

2016. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Normális.


Főleg, hogy a pasik jó része olyan kretén, hogy körbemutatná a haveroknak. Nem egy ilyen esetről hallottam már. Nekünk is volt az osztályban olyan lány akinek a barátja dicsekedni akart a csajával és rövid időn belül az iskola összes hímneműjéhez eljutottak a képek.


Te mit szólnál hozzá, ha a barátnőd barátai, vagy akár az egész iskolád a farkad görbületén, és a tested kinézetén csámcsogna?

2016. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3%
Dehogy normális! Az ilyen kapcsolatban NINCS BIZALOM! Csak azért nem akar küldeni, mert attól fél, hogy később haragból kikerülhet a netre. Tehát már most azon gondolkozik, hogy egyszer majd össze fognak veszni! Nem szereti őszintén, tiszta szívből, már a kapcsolatuk végét látja. Ráadásul a párját egy bosszúszomjas kicsinyes alaknak tartja, aki szerinte megosztaná a képeit másokkal! Ugyan már... Ennyi erővel bármikor lefotózhatná a párja, akár álmában is! Szóval ez a kapcsolat NAGYON NINCS RENDBEN.
2016. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként, azt mondom, aki küld az nem normális.

Később, még sok gond lehet belőle. Na persze, azzal a pasival is gond van, aki ilyet kér.

2016. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

# 8/9 Időpont ma 13:24

Szóval az, aki nem teljesíti a párja minden kérését, az már a kapcsolat végét látja?

És ha csak arra gondol, hogy el is veszhet az a telefon?

2016. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!