Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A hitet lehet erősiteni...

A hitet lehet erősiteni valamiben valahogy?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni ? mi adja ? honnan tudom hogy az az és nem más emberi tulajdonság ?
2016. márc. 11. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeségnek tünik,de én magamban hittem.Állandó éjszakás műszak mellett lenyomtam a 4 év gimit.

Mindenkitől azt hallgattam,hogy úgyse sikerül,úgyis feladod,munka mellett nem tudsz leérettségizni.

Csakazértis megcsináltam!4-es átlaggal.

2016. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokszor csak annyi az akadály, hogy mást gondolsz igaznak. Az ilyesmit ráadásul hajlamos az ember még önmaga elől is sikerrel eltitkolni, ami jól mutatja, mekkora a hatalmunk önmagunk fölött még akkor is, ha nem is akartuk, amit elértünk, csak valami könnyen túlhaladható kis félelemből nőtt ki az egész... A legjobb, ha alapállapotod a "bármi is lehet felőlem" jelleg, tehát az a jó értelemben vett hitetlenség, ami mentessé tesz minden előítélettől, és máris megvan a lehetőség az látni, ami tényleg van.


Azt még azért hadd súgjam meg: soha senkinek semmi baja nem lett még attól, ha imában kérte az igazságot. Ha tárgyilagosan, ha kétségbeesetten, ha gatya részegen ordítva a város közepén, teljesen egyre megy, legalábbis ami a végeredményt illeti. Kérj és adatik. Van egyvalaki, aki tényleg méltó minden bizalmadra. És ezt még hinni se szükséges. Egyszercsak elérkezik az ideje, és teljesen tiszta lesz minden.

2016. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elwera ***** válasza:
Ülj fel egy zuhanó repülőre. Minden ember hisz, amikor kétségbe van esve.
2016. márc. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!