Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktam sportra fogadni, de...

Szoktam sportra fogadni, de ha valami feldühít akkor képes vagyok dühből fogadni rögtön. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Pedig párszor már eljátszottam a gondolattal hogy ilyenkor majd ott fogom hagyni pár órára amíg lenyugszok,de nem igazán jön össze,képes vagyok minden bent lévő pénzemet ilyenkor megjátszani


Lehet ezzel valamit kezdeni vagy egyszerűen ilyen vagyok fejben és nem kellene erőltetni ezt a dolgot?


Lehetőleg azt most hagyjuk hogy a fogadással úgyis bukik az ember,nem ez a téma :)


2016. márc. 12. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Függőség, én is ilyen voltam és nagyon nehéz szabadulni belőle. 2 évig próbáltam kimászni belőle de nem tudtam. Most már nem játszok 3 éve. Bár nem sok pénzt vesztettem, mert mindig kis tétekben játszottam, engem nem a pénznyeremény hanem a játékélmény inspirált.

Lényeg hogy ez egy betegség és kezelni kell.

2016. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mikor jó dühös vagy, akkor ezt használd fel, állj át a sötét oldalra és rabolj ki egy kiskaszinót. a pénzt meg elfelezzük a remek ötletemért
2016. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!