Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fura, hogy én egyedül...

Miért fura, hogy én egyedül szeretnék lakni? Miért kéne összeköltözzek valakivel?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdjük az egyetemet, mindenki kérdezi, hová megyek. Budapestre, a következő kérdés pedig az, hogy és kivel költözök össze. Mikor mondom, hogy senkivel, jön a meglepődés, hogy "miért?".

És hiába magyarázom, hogy rengeteg barátom, barátnőm van, de úgy néznek rám, mint egy idiótára, amiért nem akarok senkivel összeköltözni. De tudom, hogy 2-3 hét után elkezdenék megőrülni a másiktól.

Ráadásul a lakást nem is béreljük majd, szóval a bérleti díjat sem kell feleznem.


2016. márc. 15. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen igazad van, közös lónak mindig túrós a háta!
2016. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
MAgyarul saját lakásba mész? AKkor meg kinek mi köze hozzá? Nem kell neked bébicsősz, a maga ura leszel, pont.
2016. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Azért fura, mert ritka, hogy valaki megengedheti magának azt, hogy egyedül lakjon. Az egyetemisták nagy része nem azért lakik együtt másokkal, mert ahhoz van kedve, hanem azért, mert rá van szorulva, anyagilag máshogy nem tudná megoldani a lakhatást. Te szerencsés vagy, örülj neki, de nem árt, ha ismered az általános helyzetet. Nem ellened szól ez a meglepődöttségük, hanem amiatt van, mert szokatlan, hogy valaki megteheti, hogy egyedül lakjon egyetemistaként.
2016. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14%
Sokan úgy vannak vele, hogy nem tudják megfizetni azt, hogy egyedül éljenek egyetem alatt, ezért tudat alatt már megideologizálják, hogy jaj, hát azért megyek koliba meg negyedmagammal albérletbe, mert olyan jó buli több emberrel együtt élni, meg kell nekem a társaság. És akkor már ők maguk is elhiszik ezt, és ezért fura. Meg van az, akinek lenne hol laknia egyedül, de ÉLNI nem tudna mellette, csak ha kiad a lakásban még egy vagy két szobát, és beszedi a díjat. Meg mert az egyetemisták többsége pont az anyagiak miatt közösködik, és ritkaság az, ha vki egyedül él... ami meg ritka vagy furcsa, az meg meghökkentést vált ki az emberekből általában.
2016. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!