Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Félnétek egyedül lakni csak a gyermeketekkel egy elég rossz környékén?

Párom kinn dolgozik külföldön. Nincs itt senkink, de nem tudunk a rokonaim közelébe költözni egyenlőre. Mindig történik valami balhé a környéken. Már rendesen félek az éjjelektől. Oké, hogy van kapu meg két zár a bejárati ajtón, de földszinten lakunk. Az ablakot éjjelre nem mertem nyitvahagyni. Fél év alatt(azóta lakunk itt) autót törtek fel a ház előtt, megbuherálták a villanypóznát az utcában, gázolajat öntöttek a csatornába, egy utcával arrébb van egy putritelep, folyton itt járnak el a ház előtt a folyton befelé leskelődő "jóarcok".. Párom azt mondja, hogy túlreagálom a helyzetet, mikor a nyáron is benyúltak a bezárt kapun és kilopták a lányom labdáját, majd elszaladtak vele a kölykök :( Ti nem félnétek a helyemben?

2011. okt. 10. 23:06  Privát üzenet  

A válasz
Átérzem a helyzeted, bár mi legalább a másodikon lakunk, de láttam már én is kocsi feltörést, pedig csak a cicát tereltem be az ablakpárkányról. A környék alkeszei itt gyülekeznek (bolt van a földszinten), pár utcával odébb nappal se szívesen járok... Rendőrök rendszeresen gyűjtenek be mindenféle szép alakokat. Mi csak akkor vagyunk egyedül, ha a párom éjszakára van beosztva, vagy vidékre kell menniük, de az is épp elég :(.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2011. okt. 10. 23:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerettek egyedül lakni?
Ha el kell költöznöm egyetem miatt egy másik városba, egyedül menjek lakni (vagyis kiskutyámmal) egy nagyon szép lakásba vagy költözzek be vadidegenekhez (ahova talán nem vihetek...
Jobb egyedül lakni mint lakótárssal?
2gyerekel egyedül fogok lakni gyes és a családi potlékot kapom csak,20ezer a én albérleti költségem tudok valamilyen segélyt kérni de a 13 kerületbe vagyok bejelentve de 21. kerületbe fogok lakni?
Van olyan kollégium ahol egy szobában egyedül lehet lakni vagyis nincs szobatárs?
Mennyi az esélyem, h felvesznek a BGF koleszébe? Jövőre szeretnék ott lakni, anyu egyedül nevel 3 gyerkőcöt, Szeged utáni településen lakok, szall messze:D

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!