Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok arról, ha...

Ti mit gondoltok arról, ha egy fiú ilyet csinál o. O?

Figyelt kérdés

2016. márc. 19. 22:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

én azon tűnődtem, hogy Magyarországon mit szólnának, ha ilyeneket töltögetne fel magáról egy pasi.

És a lájkok számán is meglepődtem.

2016. márc. 19. 22:04
 2/12 A kérdező kommentje:
2016. márc. 19. 22:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Lányokon is gáz, nemhogy rajta. :D
2016. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Háááát. Ez enyhén szólva is sz*r. Láttam már sokkal jobb sminkelést olyanoknál, akik pl. sokkal élethűbbek nőnek sminkelve (több ilyen youtuber is van, nem csak ez). Ami ezt illeti, szerintem ez gusztustalan, de vannak sokkal jobbak szóval nem kell ítélkezni.

Szerintem ameddig a végeredmény - esetünkben a smink eredménye - jól néz ki, addig van értelme :D

Ja és, nem a személyisége, önkifejezése (sminkeli magát és hasonlók) alapján lesz meleg valaki, félreértés ne essék.

A szexuális irányultság még mindig nem ez alapján dől el.

Általánosan véve lehet szép is, bár egyéni vélemény --> ez a fiú szarul csinálta (vagy csak nincs arca hozzá) :D nem mindenkinek van ebben tehetsége.

2016. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én nem utálom a melegeket, a lányosakkal sincs bajom, bár mondjuk egy kicsit szúrják a szemem, de nagyon csodálkozok, hogy ennyien lájkolják a vidit. ti ehhez mit szóltok?
2016. márc. 19. 22:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a többi videóját és mond, hogy nem b*zi, mert a meleg erre enyhe kifejezés...ez az, akármit mondasz
2016. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te jóég ez dúrva. Mondom ezt melegként :-D
2016. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

én azon csodálkozok, hogy dicsérik a kommentekben.

mondom nekem nincs bajom azzal, hogy meleg meg azzal sem, hogy sminkeli magát, de szerintem jó ronda..

2016. márc. 19. 22:49
 9/12 A kérdező kommentje:
smink nélkül legalábbis..
2016. márc. 19. 22:50
 10/12 anonim ***** válasza:

azért az hogy ronda, egy kicsit túl erős kifejezés:) nem akarok ezzel a dumával jönni, de tényleg mindenki szép, csak van akihez több idő kell hogy észrevegyük:)


viszont! én nagyon bírom a melegeket, az egyik barátom is az!:) szóval ezzel a részével nem lenne baj, csak azt nem szeretem amikor ennyire hirdetik, ugyanis szerintem ez már kezd átmenni a divat kategóriába, hogy valaki a saját neméhez vonzódik... :/ nem kéne szerintem ennyire reklámozni, hogy ez teljesen normális, egy fiúnak lányként kinéznie, mert valljuk be: nem az! el lehet fogadni, meg persze el is kell, de egyáltalán nem normális, és erre bátorítani, vagy csak szimplán mindenki képébe tenni az egészet.. hát nem is tudom..:/ ráadásul csomó ilyen van youtube-on. :/ ma már szinte menő ilyennek lenni, és ezt elfogadni, és nem is azt mondom hogy szégyenkezni kéne, de nem is feltétlenül ezt csinálni..:/ szerintem egy picit hálásnak kéne lenni, ha az ember személyes privát életében elfogadják a szeretteik az ilyen merész és kicsit polgárpukkasztó kinézetet/életmódot, és nem kéne még másokra is ráerőlteti, illetve ebből hasznot húzni: mert persze egy videóst, aki ennyire "különc", sokan fognak megnézni!:/

2016. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!