Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan 16...

Mit gondoltok egy olyan 16 éves lányról, aki szabadidejében pl. horgol meg ilyen kis karkötőket csinál?

Figyelt kérdés

Eléggé magamnak való vagyok és szabadidőmben ahelyett, hogy a barátaimmal lennék, inkább itthon kézügyeskedek...Csak ezeket így nem nagyon szoktam mondani másoknak, mert félek, azt gondolják, hogy milyen ratyin hangzik már, hogy a 21. században, amikor egy normális ennyi idős bulizik meg ilyenek, én ilyen régimódi dolgokat csinálok, mint a horgolás ._. Meg kötni is meg akarok tanulni, mert akkor csinálhatnék pl. ilyen kis sálakat magamnak, vagy a legjobb barátnőm kiscicájának *.* Vagy mondjuk ilyen kis zokniféleségeket, már ha lehet egyáltalán olyat. Olyan cuki lenne már egy kiscica kötött zokniban :333

Szóval szerintetek gáz, hogy ezzel KÖTÖM (ez egy szóvicc akart lenni xd) le magam?


2014. nov. 9. 11:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom nem lehetsz egy szépség és emiatt vannak ilyen hobbijaid.
2014. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Ezerszer értelmesebb, mint piás bulikon váltogatni a szexpartnereket, ahogy sok ostoba kortársad csinálja.
2014. nov. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

"Eléggé magamnak való vagyok"

Ilyen a személyiséged. Nincs ezzel semmi gond.


"És szabadidőmben ahelyett, hogy a barátaimmal lennék, inkább itthon kézügyeskedek"

Tehát vannak barátaid, ergo nem vagy teljesen antiszociális. Viszont szeretsz kézügyeskedni, ami szerintem tök jó, mert ha valakiben van egy kis kreativitás, az sokra viheti. Valami ilyesmivel foglalkozhatnál is.


"... Mert félek, azt gondolják, hogy milyen ratyin hangzik már, hogy a 21. században, amikor egy normális ennyi idős bulizik meg ilyenek, én ilyen régimódi dolgokat csinálok, mint a horgolás"

Szerintem meg nem NORMÁLIS, hogy ennyi idősen már mindenki bulizik. Örülj neki, hogy nem bulizol annyit, vagy abszolút nem bulizol. Gondolj bele hányan halnak meg buliban, mert valami nem normális rájuk sóz mérgezett italokat, meg elrabolnak embereket. Úristen. A horgolás meg egy hobbi, és még mindig nem értem, mi a baj vele :)


"Csinálhatnék pl. ilyen kis sálakat"

Látod? Haszna is van :)


KÖTÖM le magam?

Igen, értettem a szóviccet XD Jó volt :D :D

2014. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
Horgolással és kötéssel nagyon sok hasznos és egyedi holmit lehet készíteni. Sokkal jobb, mint buliba járkálni, csak azért, mert ez ma divat.
2014. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy gáz!

Inkább az a gáz, aki a bulin kívül mással nem tudja magát lekötni.

Szerintem jók az ilyen kreatív kis ügyességek. Mi meg szoktuk mutatni egymásnak a suliban, hogy minket készítünk, egyáltalán nem ciki, inkább tetszik mindenkinek, ha valaki, valamiben ügyes.

2014. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Engem személy szerint untatna,de van barátnőm aki imádja ezeket hát egyszer vett rá egy gyöngyfűzésre :D ...

Gáznak nem gáz miért lenne? Nekem meg betegségek/tudományos könyvek olvasása a hobbim az mennyivel jobb? :)

2014. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%
Amellett, hogy hasznos (igaz kicsit drága) hobbi, nagyon menő is. Én kb. 10 éves korom óta csinálom (kb. mióta te világon vagy:D )
2014. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon szeretnék megtanulni kötni, horgolni, hímezni, de sajnos nincs olyan ember a közelembe, aki meg tudná mutatni. Irigyellek, hogy ilyeneket tudsz :)
2014. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Szivesen ismerkednék egy ilyen lánnyal : )
2014. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom a válaszadók legtöbbje nem a mi (én is 16/L vagyok) korosztályunkhoz tartozik, ezért ők úgy gondolják, hogy ez mennyire jó, hasznos stb. Ez így igaz, nekem nem lenne azzal semmi bajom, ha a barátnőm vagy egy osztálytársaim ezzel foglalatoskodna, mert ez az ő hobbija, ezt szeretni, engem nem érdekel.

Viszont a legtöbb ennyi idős nem ezt gondolja. Gondolom a Kedves kérdező osztályában is vannak 'menő' egyedek, akik szerencsétlen lányból gúnyt űznének.

Szóval én tényleg nem bántásból írtam, amit írtam csak felvázoltam a mai társadalmat. Azt tanácsolom, hogy ha eddig nem kürtölted világgá, most se tedd. Viszont ha valaki megkérdezni hogy honnan van a sálad, mert tetszik neki, akkor nyugodtan elbüszkélkedhetsz vele hogy te magad csináltad. :)

2014. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!