Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan aki sajnálja a...

Van olyan aki sajnálja a sorozatgyilkosokat? Vagy pl együtt tudna élni vele, és szeretni, akkor is, amikor tudja, hogy miket csinál?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Öhm, mit sajnáljak bennük? "Jajj, szegénykém, el sem tudom képzelni milyen lelki teher lehetett lemészárolnod azt a tucatnyi ártatlan embert..."
2016. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet olyan, de az már majdnem ugyanolyan aberrált mint maga a gyilkos.
2016. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én tudom sajnálni őket, leginkább azért mert a zömét valamilyen módon bántalmazták gyerekkorában.


Együtt élni velük az már mást tészta... nem igazán preferálnék egy levágott fejet a hűtőben a parizerek meg a francia krémes mellett.

2016. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnálni sajnálnám őket. Ha nincs is semmi a háttérben, nehéz megküzdeni bármiféle mentális betegséggel. A folyamatos viaskodás önmagával. Személy szerint a paranoid skizofréniát tartom a legrosszabbnak, de a pszichopatának lenni is szörnyű. Bár nagyon rajongok értük, nem hiszem, hogy biztonságos lenne együtt élni velük. Hisz, végülis mégiscsak egy sorozatgyilkosról van szó, aki hidegvérrel mészárol embereket. Így szeretetre sem képesek. Nagy bennük az uralkodási vágy, nem engednének el sehova, azt szeretnék, ha csak az övék legyél. Hogy mikor kínoznak, csak nekik sikíts. Ha nagyon érdekel, ajánlom a Nem vagyok sorozatgyilkos c. könyvet, az író tökéletesen leírja a fiú küzdelmét a szörnyetegével, amin sosem fog tudni teljesen túllépni, mivel az is az élete része.
2016. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Grrrr
2021. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!