Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha barátnőmmel sétálok valahol...

Feketeruhasember kérdése:

Ha barátnőmmel sétálok valahol és valaki provokálni kezd pl:leqvázza a barátnőmet stb akkor gyáva vagyok ha emiatt nem kezdeményezek verekedést és egy szót sem szólok, hanem egyszerűen minél gyorsabban megpróbálom elhagyni a területet együtt?

Figyelt kérdés
Láttam már ilyet sokszor és halottam is sztorikat hogy bár szép dolog hogy egyesek ilyenkor belemennek a játékba megvédve ezzel a becsületüket de sokszor rosszabb lesz az eredmény mint ami egyébként lehetett volna ha nem megy bele a dologba.. Ti erről mit gondoltok? (Persze ez csak azon esetekre értendő amikor pusztán csak sértegetések vannak, de nem történik fizikai kontaktus)
2015. nov. 17. 10:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én békepárti vagyok, ha ő beszólna nekem, vagy a barátnőmnek, intelligensen válaszolnék. Nagyrészt fel sem fogják, hogy mit akarok és amíg gondolkodnak, elsétálok.
2015. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

Verekedni bárki tud, attól aztán marhára nem lesz macsó senki. Sőt, elég gáz, hogy csak testi erővel tudja érvényesíteni az igazát.


Az én volt párom senkinek nem ugrott neki (mondjuk a 165 centijével nem is bánom), hanem mondott valamit, vagy egyszerűen magához ölelt, megcsókolt, stb.


Én viszont kiverem a balhét. Egyszer majdnem nekiugrottam egy kétméteres csávónak, mert leszólta a barátnőmet (a csajszi rángatott vissza), aztán meg roknomat küldtem el a búsba, mert megszólta a volt barátomat.

2015. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Ilyenkor sajnos kenytelen vagy felvenni a kesztyut. Nem feltetlen kell az illetot peppe verni, de ha azt latja rajtad a baratnod, hogy felsz, nem vagy kepes megvedeni/kiallni mellette, akkor joesellyel elveszited.
2015. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem mostanában volt valami cigánygyerek, aki megkéselt valakit, pont ilyen szituációban? Nem éri meg. Nőként, túlélem ha lekrváz valami hülyegyerek. Jobban megviselne, ha a páromat egy ilyen miatt szúrkálná agyon valami véglény.
2015. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
3-as, egy felnőtt nő önző dög ha elhagyja a párját, mert az nem ment bele egy hülye, felesleges verekedésbe, olyan emberrel, akiről nem tudja, van-e valami fegyvere vagy mennyire "tisztán verekszik". A legtöbbünknek talán kicsit több az esze.
2015. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom mint a legtöbb válaszadó, de attól még igaza lehet az egyik válaszadónak is, valóban léteznek ilyen nők akik kikérik maguknak hogy miért nem "védtem" meg..


Pedig szerintem nagyobb bajba is kerülhet ő maga is ha belemegyek a dologba. Ha én nekiállok dulakodni, veredni ő is nagyobb eséllyel kaphat. Amíg nem nem állnak az utamba és nem értek se hozzám, sem a bnőmhöz addig miért is kéne bármit tennem? Ököllel úgysem tudom megváltoztatni a véleményét valakinek. Szerintem az ilyennek pontosan az a célja hogy én folytassam ezt a dolgot.

2015. nov. 17. 10:44
 7/22 anonim ***** válasza:
Az olyan nők pont annyit is érnek, kérdező. Nem középkori hercegnő, hogy szóbeli sértésből vérre menő harcot kelljen vívnia a szőke hercegnek. Az olyannak a férfi testi épsége nem ér semmit, az meg nem szerelem, az konkrétan kihasználás. Nyilván ha a nő a gyengébb, akkor nem fog ő megverekedni a férfi érdekében, de a minimum annyi, hogy nem ugrasztja bele ilyen helyzetekbe, mert a kicsike kis lelke megsérült egy szótól. Ilyen szintű védelmezést tőle is el lehet várni.
2015. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%
Gyáva, de megfontolt. Sajnos pont azért lehet az ilyen dolgokból nagyobb balhé, mert az emberek már azt is hagyják, hogy állatként bánjanak velük.
2015. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az én párom inkább valami intelligenset visszaszól, és ennyi. Nem nagy testű, de nem is kicsi, de nem nagyon kezdeményez konfrontációt.

Én viszont sajnos ha rossz napom van és megtalálnak hajlamos vagyok kiverni a balhét,szigorúan a magam szakállára, igaz erre nem vagyok büszke.

(Mielőtt jönnek a kérdések: 5 évet krav-magáztam,illetve kung-fuztam is egy időben.)

2015. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

nem mennek bele, meghozza azert mert tudom hogy ez a parom elvarasa is. Utalja a konfliktust, az ostoba embereket meg egyszeruen ignoralja. Akkor haragudna meg ha elkezdenek izmozni valami hulyevel az utcan mint egy majom.


Nyilvan ha fizikai inzultus erne valamelyik csaladtagomat, akkor abba kemenyen beleallnek, bar ott is vigyaznom kellene hogy az ellenfel nehogy komolyabban megseruljon, mert akkor en mennek a bortonbe.

2015. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!