Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi pontosan ez az érzés?

Mi pontosan ez az érzés?

Figyelt kérdés

Amikor látok egy előadást, vagy a tv-ben egy jól kinéző műsort én nem tudok úgy rajongani mint mások, vagy úgy tapsolni csak az jár a fejemben, hogy én akarok ott lenni és azt szeretném ha engem tapsolnának meg.

Oké, hogy ez féltékenység, de szerintem valami más is van még a háttérben...Mi ez pontosan tudattalatt?



2016. márc. 22. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ábrándozol, álmodozol. Ez teljesen normális, én is rendszeresen szoktam csak én más dolgokkal.
2016. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Srác koromban azért hallgattam rock zenét, mert minden alkalommal elképzeltem, hogy én gitározok a színpadon, és nekem tapsolnak. Aztán egy nap kivettem a fülhallgatót, vettem egy gitárt, és ma már ott tartok, hogy rendszeresen tapsolnak nekem, amikor valahol gitározok. Vagy színpadon, vagy utcán, vagy valahol.


Meríts erőt az álmaidból, bejöhet., ;)

2016. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem igazán féltékenység csak te hiszed nagyon annak.

Vágyakozás.

2016. márc. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, ment a zöld pacsi! :)
2016. márc. 23. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!