Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen sok férfigyűlö...

Miért van ilyen sok férfigyűlölő nő?

Figyelt kérdés

Szerintem azért ki lehet mondani, hogy ez elterjedőben van, mert már évek óta tapasztalom, és nem csak idősebb házas nőktől, hanem egyre inkább fiatalabbaktól, akár már gimnazistáktól is. És biztos vagyok bene, hogy nem csak az én szűk családi és baráti körömben van jelen, mert tényleg, tényleg mindenhol tapasztalom.


Persze amikor mondják, akkor minden férfi kivétel, aki a környezetükben tartózkodik, de rájöttem, hogy ez igazából nem igaz. Elég egy kis konfliktus, és egyből eltűnik ez a "kivétel". Lényegében minden elrontott nőért a férfi a hibás, de azért a sikeres férfiért is a nő felel. Nem is tudom ezeket a hülyeségeket hogy lehet komolyan venni, és életfilozófiává tenni.


Lehet, hogy mindegyiknek volt az életében valami konfliktsa férfiakkal, de most ez a reakció rá? Szerintem kicsit sok. Bár olyan is van, akinek életében nem volt konfliktusa, és amikor lett, mintha erre várt volna, teljesen kifakadt, hogy na ezért utálja a férfiakat. És persze ilyenkor egy férfinak nincs szava, mert csak egy férfi, és mi lesz a következő ha most rámszólt, megver? Értitek a folyamatot, a helyzetet.


Most már elegem van ebből, hogy igazából tényleg mindig találkozok ilyen nőkkel. Nem is érdekel engem ez a téma, nincs is a fejemben, de mindig előkerül természetesen úgy, hogy én vagyok a rossz. Már csak a nemem miatt alapvetően alacsonyabbrendű vagyok, kevésbé intelligens, erőszakos és ha még nem is egyezik a véleményem az övékkel, akkor már nőgyűlölő is.


Valami magyarázat?



2016. márc. 25. 08:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

Ahogy a 6. is irta Média az oka részben, túl van fényezve a nőiesség oldal, Én ahogy látom sokszor a Nők gerjesztik az egész dolgot, elérnek egy szintet, nem elég az nekik, mindig kell valami új, s ők persze hibátlanok, Azért utálják a féfiakat mert nem tudják felvenni a küzdelmet a férfi nem velük szemben, vagy teljesiteni azt az elvárást.

Most ez olyan dolog hogy évek alatt én feljutok a testi adottságom miatt egy elég magas szintre, ami miatt olyan életet is élek hogy megvan mindenem ami kell, ezért elvannak szállva az igényeim, és akkor én is olyan társat keresek magamhoz aki ugyanilyen, vagy még többet, újat tudna adni/vinni az Én életembe.

Pl Magammal szembe elvárás hogy megtanulok 3 nyelvet anyanyelv szinten (de mi a f.nak??) azért hogy én legyek a legjobb.. és akkor Én ezt várom el a férfitől hogy ő is ilyen legye.

Igen ám csak hány férfi van aki olyan ? 100-ból ha 2-3 tudja teljesiteni azt a szintet. Alább meg ugye nem adnak a nők, ha már egy picit hibázik a férfi már azért elküldik, megvetik.

Van sok férfi aki próbálkozik, Mivel ő a férfi neki kell kezdeményeznie, viszont amit elöbb is irtam, sokszor megvetik azért a férfit mert nem olyan, és akkor a Nők erre kitalálják hogy ők utálják a férfiakat.. Hát gratulálok ehhez a gondolatmenethez.

Ezért van az h már a férfiak nagy része már annyira nem tud foglalkozni velük, vagy nincs önbizalmuk, na meg akkor ők is úgy állnak az egész dologhoz, ha férfiként nem kapnak semmi motiválót, tiszteletet, akkor már nincs lelkesedés, és nem foglalkoznak a nőkkel.

Manapság meg már ez fáj egyes nőknek hogy nincs aki rájuk figyeljen. Ebből meg persze jön a szidás 'milyen bunkó férfiak meg a gyülölködés.

Azért mert sokan beleadnak mindent egy nőnél a maguk szintjén, de nagyon semmi pozitiv visszajelzés nem származik ami motiválná, egy idő után nem csoda ha erre jutnak.

Tehát ha a Média is viszáb venne ezekből a monológokból hogy "adj magadra, te vagy a legjobb, ha ezt meg azt meg veszed sokkal jobb lesz az életed..és a többi marhaság., akkor nők lejeb adnák a szinvonalat akkor nem lenne ennyi férfi/nő-Nő/férfi gyülölet.

Az meg hogy vannak férfiak akik csak azért tisztelik a nőt mert van "lyuk a lábuk közt.. hát.. Inkább itt is szerintem az van hogy az ilyen férfiaknak kell a nő, de másképp nem tud hatni rájuk, mint érzelemmel, és inkább olyan életrendet folytatnak hogy elnyomják, meghazudtolják a férfiasságukat, behódolnak, becsicskulnak,alárendelve a nők kénye kedve szerint, adnak mindenben a nő szavára, azt az oldalt erősitve, mert ugye nőkre másképp nem lehet hogy hatni, mint érzelemmel.

És akkor ezzel a dologgal sem a Férfiasság van erősitve.

és akkor miről beszélünk Férfi gyülölet ? a mérleg egyik fele szinte úgy 80%-ban túlsúlyba van csak nem veszik észre hogy körülöttük forog a világ, és még egyesek egyenjogúságot is kikérnék maguknak.. Érthetetlen dolgok ezek.

2016. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jelenleg itt tart a woke feminizmus.

A nőknek sehol sincs annyi joga, mint a fehér társadalmakban. Mégis a fehér társadalmakban tombol a woke feminizmus leginkább, és itt a legelégedetlenebbek a nők. A woke feminista fehér nő pedig legjobban a fehér férfit gyűlöli. Azt aki biztosítja neki a legnagyobb szabadságot és most már előnyöket is.

A nőknek mindenhez joguk van, most már többletjoguk is. Még itt is, babváró hitel, 40 év után nyugdíj, diákhitel elengedés, CSOK. Külföldön már menstruációs szabadság, intim betét adó elengedése, isztambuli egyezmény elég egy telefon és elvisznek, női kvóták az EU-ban hamarosan minden nagyobb vállalat élén a vezetőségben kötelezően 40%-ban nőknek kell lenni (felső korlát nincs). Kötelező pénzbeli támogatás női politikusok kampányához. Miközben ez van, semmi mást sem hallasz csak, hogy "egyenlőség" kell mert hátrányban vannak. Svédországban már a férfiak vigyáznak a gyerekre és vezetik a háztartást főznek takarítanak és mindent mást is ők csinálnak. Szerinted elégedettek ott a nők? Nem. Miközben a világban a fehér férfi a legjobb parti mindenhol.

Orwell állatfarmja az egyenlőbbek és a halász felesége mese jut erről az eszembe. A férfiak hibája ez igazából nem a nőké. Ha nincs önkritikád, márpedig nekik mér nincs elmész a falig. Még nem vagyunk ott ezek szerint.

2022. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!