Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt férfigyülölő nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt férfigyülölő nő?

Figyelt kérdés

Miért gyűlölted meg őket?

(kort és indokot kérnék)


2016. febr. 1. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
43Nő vagyok,minden kapcsolatom katasztrófa volt,kiábrándultam mindenből,néha lenne kedvem hozzá hogy meggyötörjek egy férfit!(nem ismerkedek,véleményt irok)
2016. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez érthető!
2016. febr. 1. 17:58
 3/12 anonim ***** válasza:
16%

#1

Ne idegeld magad,nyanya.;)

2016. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Uram isten.... a rossz kapcsolatért mást, akár egy egész nemet okolni... felelősséghárítás. Ki a hibás?


Őn hölgyem. Mert hagyta magát átb..szni, és nézte, de nem mert lépni. Most meg haragszik, és másokat gyötörne.


Mégis hogy akarja hovy szeressék, ha tele van gyűlölettel, szenvedéssel? Vagy nem akar kiegyensúlyozott kapcsolatot? Akkor tessék változtatni!

2016. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Az itteni pasik ugyanezért utálják a nőket fele ilyen idősen.

Mindenkinek szíve joga.

2016. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Az egész ismeretségi körömből, ami néhány száz ember, kb 3 db férfi van, akik megérdemlik a tiszteletet, mert kitartottak a feleségük mellett és igazi, jó társként viselkedtek, hűségesek voltak.Ez nem sok.Akkor mit csodálkoztok? Én sem kedvelem már őket, a sok suttyó miatt.Köszönjék maguknak.
2016. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

18:28

Majd akkor poénkodj mások életkorán, amikor vén kecske leszel és a szar is bottal jár ki belőled.Pár csalódás után neked sem lesz nagy a szád!

2016. febr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Elvégre engem akar meggyötörni!:)

2016. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Én még nem döntöttem el,hogy az vagyok-e.


Szóval 8 éves koromtól kezdve 12 éves koromig molesztált egy.

16 évesen (utálom ezt a szót) megakartak erőszakolni,ami összejött..

18 éves koromban szintén,de itt időben eltudtam rohanni és lelökni magamról a férfit,meg segítséget is tudtam kérni.

Csaltak is már meg.

A volt barátom pedig vert engem és teljesen kiakart sajátítani,mondhatni szét akart terrorizálni.

Azóta meg állandóan perverzekbe ütközöm akik igyekeznek visszaélni a helyzetekkel :D ...


Ezek után mondhatnám,hogy igen utálom a férfiakat,de nem így van,nem szeretném.Nem szabad általánosítani!


N22

2016. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pár csalódás után sírjatok. Legyek soviniszta, mert folyamatosan megaláznak a nők? Menjek az utcára gyötörni nőket? Csaljam őket, mert engem megcsaltak? A mai nőknek nem kell a kedves kis barom, aki verset írna, akkor akasszam fel magam?


Ez van, vannak jó, rossz dolgok, amiket fel kell dolgozni, akár szakemberrel. De nem kell áldozatot játszani.


Amúgy ha gyűlölködtök, adjátok a királylányt, csak azt éritek el, hogy az, aki evyszer gyereket akarna tőletek, el fog rohanni tőletek. Hajrá, csináljátok, de ne várja el senki, hogy szeressen titeket ha sértődős kislányok maradtok. Lehet nyávogni a múlton, a face en hogy nincs normális pasi...de van lányok, nagyon som van,csak nem kéne a fellegekben járnotok....


Akit meg mesztáltak más eset, szakember tud segíteni.

2016. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!