Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez menő/érdekes?

Szerintetek ez menő/érdekes?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki nagyon szeret festeni, rajzolni, de mindig azt mondja magáról, hogy unalmas, és szürke.

Ti mennyire találjátok érdekesnek/menőnek a rajzolást/festést?



2016. márc. 25. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy rajzol mint én, akkor az nem érdekes. De ha jók a képek... :)
2016. márc. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi mást nem csinál a festésen és rajzoláson kívül akkor sajnos tényleg unalmas.
2016. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még gördeszkázik ezen kívül ... Kb. ennyi.
2016. márc. 25. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó és nem csak egyedüli elfoglaltság lehet.
2016. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy hobbija oké, de nem ettől függ, hogy unalmas-e. Van olyan ismerősöm akinek hobbija sincs, mégis istenien megy neki a másokkal való kapcsolatteremtés. A legunalmasabb hétköznapi dolgot is úgy tudja elmesélni mintha egy kaland lett volna.


Szép dolog, hogy rajzol és fest, de ha csak ennyi az érdeklődési köre és csak festőkről lehet vele beszélgetni arra a többség ráun egy idő után.

2016. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki nagyon jól fest, az menő. Mármint a tevékenység. De ettől az ember ugyanúgy lehet unalmas és szürke.


Én is festek és az ismerőseim érdekes embernek tartanak, de szerintem ez nem feltétlenül függ össze a festéssel (nem is tudja mindenki. A festés csak egy kis részem, nem attól vagyok érdekes vagy unalmas.

2016. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!