Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Kétszínűség,...

Miért van ez? Kétszínűség, behódolás?

Figyelt kérdés

Már eddig is idegesített az egész helyzet, de ma úgy döntöttem meg is fogalmazom kérdésként.

Szóval az osztályunkban van egy menőbb lány. A lányok az osztályban a háta mögött mindig kibeszélik, ahogy én vettem észre, nem szereteik. Ma van a lány szülinapja, és az osztályból a lányok mind teszik ki a "szeri"-s képeket, meg jókivánságokat, mintha öri barik lennének. de persze csak azért teszik, hogy bevágódjanak a lánynál. DE MINEK?? Mi ez a behódolósdi? Mi ez a kétszínűség? Annyira fel tud idegesíteni. Minek jó? Én ha valakit a háta mögött kiosztok, akkor a dolgot elől is tudni fogja, és TŐLEM, nem pedig attól akinek elmondtam és annak a szomszédnéniének az unokájának a lánytestvérétől. Vagy nem mondok semmit. Nem értem minek jó ez :(((



2016. febr. 19. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság ez megy mindenhol, ez lett a "menő" a "divat" nem lehet sok mindent tenni ellene
2016. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányoknál ez a dolog jobban elterjedtebb,mint a fiúknál.
2016. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ez olyan ronda dolog.
2016. febr. 19. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Agymosás s ilyen emberek butaságuk miatt.

Nem érted, mert tudatlan vagy s mert ők logika ellenesek.

Ilyeneknek sosem lesznek barátai s sosem lesznek boldogok.

Ja és persze 98%ukon nem lehet segíteni se, szóval csak éld és élvezd tovább életed.

2016. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a legtöbb fiú is kezd ilyen lenni.Buzul a világ.
2016. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez sajnos századunk egyik sajátossága a sok közül...

Undorító világot élünk, mindenki jópofizik, próbál feljebb bukdácsolni a társadalmi rangsor magas léráján...

Ezt a jelenséget már én is megfigyeltem, elneveztem "Csorda ösztönnek,, mely lényegében egy evolúció során belénk ivódott tulajdonság, de ebben a században [számomra legalábbis] nagyon erőteljesen és taszító formában jelenik meg.

2016. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!