Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó ez, hogy úgy tesz,...

Mire jó ez, hogy úgy tesz, mintha ő állandóan elfoglalt lenne?

Figyelt kérdés

Esküszöm, olyan egy idegesítő gyökérség ez, hogy valami hihetetlen. Van egy csaj ismerősöm, velem egyidős (19), ugye ő utána is nyáladzik a sok nemnormális csávó facen és állandóan irkálnak neki és jelölgetik be. 3 napja bejelölte egyik haverom, mondta is, hogy látta, hogy bejelölte és 3 nap múlva jelölte vissza.. Pedig tudta, hogy bejelölte és okkal jelölte be, csak egy kattintás lett volna visszajelölni, de nem, ő 3 nap múlva jelöli vissza, hogy érzékeltesse, hogy mennyire fontos ember, elfoglalt. Közben, mikor vele vagyok személyesen, akkor is csak a telefonját nyomkodja és írogat akár full ismeretlen embereknek is.

Ha ő ír rám és kérdez valamit, mihelyst látom, válaszolok neki, mert nem vagyok gyökér, azért kérdezett, hogy választ kapjon. Ma kérdezek tőle valamit, aztán órák múlva válaszol, miközben kijelzi, hogy 1 perce volt fent. Nagyon elfoglalt lány, fontos ember. Fontos, mert csorgatják rá a nyálukat a primitív barmok, hátha facen majd elérnek valamit a bókolgatással és szép szavakkal.. Engem totál nem érdekel amúgy a csaj, csak, ha kérdezek valamit, akkor minek kell még nekem is álszenteskedni és órák után visszaírni, miközben tudom, hogy úgyis csak a telefonját nyomkodja? Az én szememben nem lesz attól több, hogy úgy tesz, mintha nem érne rá válaszolni egy eldöntendő kérdésre, szerintem ezzel tisztában is van, de azért is csinálja.

Azt is kinézem belőle, hogy napi több tucat ilyen udvarlója van, akik próbálkoznak a virtuális udvarlással, de nem megy nekik és a csaj, már amúgy sem kicsi egóját táplálják azzal, hogy mekkora szerencsétlenek.. Nekem is megesik, hogy napi 15 ember ír rám, de én visszaírok, ha látom, hogy kérdeztek valamit vagy közölnek valamit, mert nem vagyok egy fontoskodó szánalmas ember, aki azt hiszi, hogy attól lesz több, ha elfoglaltnak tetteti magát. Agygörcsöt kapok az ilyentől, pedig csak annyit kellene a kérdésre válaszolni, hogy igen/nem. De nem, játssza az agyát most is. Az ember úgyis tudja, hogy látta amit írt neki, mivel a telefon kiírja, hogy mikor volt fent utoljára, csak ő ugye elfoglalt és nagyon fontos.

Nem szoktam az ilyenen felhúzni magam, de most azért elkapott a lendület. Tényleg semmi extrát vagy olyat nem kérdeztem, amin gondolkodni kellene, akkor minek ez? Én semmit nem akarok tőle és ezt ő is tudja, akkor feleslegesen teszi nekem magát..

Az olyanok légyszíves kíméljenek, akik azt akarják közölni velem, hogy gyenge az idegrendszerem, mondom, nem szoktam ilyenen felhúzni magam, de amikor egy nyamvadt eldöntendő kérdést tesz fel az ember és valaki a saját egójának a fényezése miatt tojik rá, hogy válaszoljon.. ..most ez tényleg felhúzott azért, pedig tudom, hogy ez csak egy nyamvadt chat, semmi több.

Nektek van ilyen ismerősötök? Mire jó ez?


2016. márc. 25. 20:06
 1/8 MZ.per.X ***** válasza:
Csak azt nem értem minek tepersz ennyire utána miközben láthatóan szarik rád.
2016. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Idézek a fent leírtakból:

"Engem totál nem érdekel amúgy a csaj.."

Mint mondtam, nem érdekel, a büdös életbe nem tepernék rá. Nem hiszem, hogy nem írtam le világosan..

2016. márc. 25. 20:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a kérdés totál nem ez volt. A válaszod egyáltalán nem kapcsolódik a kérdésekhez.
2016. márc. 25. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Hát ezt végig sem olvastam,lustaság.

Szerintem verj be 2 felest, hátha lehiggadsz :D

2016. márc. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor megérte iderondítani.
2016. márc. 25. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Én magát a kérdést nem értem. Miből következik az, hogy eljátssza, hogy elfoglalt? Simán nem érdeklik ezek a dolgok. Írt vagy bejelölt xy? Majd reagál, ha kedve lesz. Ez érdektelenség, nem egyenlő azzal, hogy elfoglalt.
2016. márc. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ironizálás volt az, hogy elfoglalt. Jó, hogy nem elfoglalt. Akinek van ideje egész nap a telefont nyomkodni, az hogy lenne már elfoglalt? Csak teszi az elfoglaltat.
2016. márc. 27. 09:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem szokott lenni, hogy rám ír valaki, de éppen marhára nincs kedvem ahhoz a személyhez, ezért nem írok neki vissza egy ideig, mert kell idő míg rászánom magam. Olyan ez picit mintha a tanulást akarnám elkezdeni, kell idő, míg lelkileg felkészülöm rá. Ha alapból egy olyan kérdéssel ír rám, amire bővebb válasz kell, akkor azért, de egy igen-nem eldöntendőknél meg úgy vagyok, hogy mi van, ha evvel kapcsolatban vagy mással beszélgetni akar majd velem, nekem meg igazából semmi kedvem. Aztán az is előfordul, hogy csak simán elfelejtem, hogy írt, az értesítést meg már töröltem, így majd vagy eszembe jut, vagy nem. Facebookozni meg hiába facebookozom viszonylag gyakran, szinte havi egyszer nézem, hogy ki az aki bejelöl, mert nem igazán érdekel, hogy új ismerőseim legyenek. Akivel komolyan akarok beszélgetni a neten, azt még ott személyesen bejelölöm, a többit meg, akiktől nem akarok semmit, nem érdekelnek, csak egyszer beszéltünk 15percet, azokat minek gyűjtsem ismerősnek, ha utána fél év múlva úgyis kitőrlöm (ezért nem nézem, de van, hogy mikor havi szinten rákukkantok, mégis visszajelölök ilyen enbereket.) . Egyébként meg, ahogy előttem lévők is írták nem lehet, hogy tényleg elfoglalt? Attól még, hogy folyamatosan a telefonját nyomkodja, elég sok dolgot lehet azon a telefonom csinálni, nem csak hülyeségeket. Másrészről, 3óra még nem a világ, ne szakadj már bele, csinálj valamj értelmeset és akkor máris elmegy több óra is nagyon gyorsan
2021. márc. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!