Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti megbámulnátok az utcán egy...

Ti megbámulnátok az utcán egy ilyen kinézetű lányt? Mit gondolnátok róla? Szimpatikus lenne?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



színes cuccok, semmi smink, kócos természetesen hagyott haj stb.


2016. márc. 26. 14:19
 1/10 anonim válasza:
78%
hát a színes cucc meg smink nélküli az nem gáz de hogy a hajával nem foglalkozik az nem higénikus szerintem igy undordnák tőle
2016. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A 3 lépés távolságot megtartanám vele, mert nem akarok bolhás lenni:D
2016. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MZ.per.X ***** válasza:
69%

Ez ahány kép, annyiféle lány :D


A második képen inkább ilyen "szélfútta" kócosság, azzal nincs különösebb baj. A színes ruhákkal sincs bajom, de a teljes alakos lány olyan túl buta 3,14csa kinézetű, a napszemüveggel meg a ruhájával.


Igazából a színes+no smink az jöhet, ha valakinek jól áll, de ez a félig rasztásodott haj full igénytelennek tűnik, én az ápolt, friss hajat szeretem.

2016. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Hát elég igénytelen a kócosan hagyott haj. Egyébként nem érdekel, ki hogy sminkeli magát vagy milyen szinű ruhákban jár. Nem szoktam másokat bámulni az utcán, szóval teljesen hidegen hagyna.
2016. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Hàt az első és az utolsó , hogy mondjam olyan Tarzanos.
2016. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem bámulnám meg.
2016. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit káosz a kérdés. A 2. képen teljesen más jellegű csaj van, mint a többin.


Színes cuccok: Átlagos csaj.

Semmi smink: Tök jó! (A 2. képen lévő csajon hidd el, hogy rengeteg alapozó van.)

Kócos, természetesen hagyott haj: Ha nem gáz, akkor oké. (A raszta nem egyenlő a kócossal.)

2016. márc. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az elsőn egy hipszer nagyon is megcsinált feltűnősködő tini van. A másodikon egy full átlag csaj. A harmadiknak meg inkább bottal sem a haját. Tök különböző képek.

A színes cuccok, semmi smink, az nem feltűnő, sok csaj néz ki így. A természetesen hagyott haj nem mindegy hogy mit jelent. Azt, hogy nem festi, vagy azt, hogy olyan állapotban van mint a 3. képen. Ha csak nem festi, akkor továbbra is full átlag, ha olyan mint a képen, akkor igénytelennek gondolnám.

2016. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus lenne, mondjuk nekem minden nő egyformán szép, ha nincs méretes tokája/úszógumija és egy fokkal szebb az ördögnél :D . Szívesen elbeszélgetnék vele, biztosan jobban érezném magamat a társaságában, mint egy magassarkúban tipegő 110 centis combú elitista felszínes liba, aki egy szoldi beszélgetés kezdeményezése után lehet azonnal elküldene a fenébe, mert nem vagyok egy álomtestű pasi.
2016. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#3: 3,14csa, hát ez nagyon nagy :'DD
2016. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!