Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A boldogság és a jó közérzet...

Sramxx kérdése:

A boldogság és a jó közérzet eléréséhez fontos a pénz?

Figyelt kérdés
Nem a pillanatnyira gondoltam hanem álltalába véve .

2016. márc. 26. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlen, én például a diák éveimben voltam a legboldogabb, amikor volt napi 300ftom es eleresztve sem nagyon voltunk mégis boldogabbnak éreztem magam :D most van pénzem de igazából nem vagyok boldogabb én úgy érzem a pénz nem boldogít, az sem amit belőle veszel, inkább csak egy hatalmas segítség és lehetőség.
2016. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 MZ.per.X ***** válasza:
Valamilyen szintű anyagi stabilitás mindenképp kell, mert sokkal egyszerűbb az élet, ha nem azon kell aggódnod, hogy jössz ki hónap végén, meg mikor tesznek ki, mert nem tudod fizetni a számlákat.
2016. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. De például tesóm kifejezetten szeret szenvedni, vagy hogy mondjam... neki bármije van, mindig azt nézi, hogy mit tud másoktól irigyelni, kit tud kibeszélni, szereti mondogatni, hogy ő mennyire szenved. Ő ha milliárdjai lennének is, akkor se lenne boldog.
2016. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A jó közérzethez mindenképpen, mert ott a környezet szerepe alapvető, de a boldogsághoz nem, az belülről fakad.
2016. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem igen
2016. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is-is.
2016. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MZ.per.X ***** válasza:

Amúgy csak saját példámon:


Rossz fogakat megcsináltattam már, de egy fogfehérítést kipróbálnék.

Kellene fogszabályzó.

Rossz a szemem, szemüveg helyett lézeres szemműtét kellene.

Tele vagyok anyajegyekkel, párat leműttetnék, legalább az arcomról.


Csupa dolog amivel igazából sokkal előrébb nem vagyok, csak korrigálom azt amit a természet elrontott, de mégis jobban érezném magam.

2016. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel a kaját is pénzzel szerzi az ember, ezért fontos. A minőségi kaja még drágább is. Plusz lakhatás, fűtés, stb. Ezekhez bizony, pénz kell. (Kivétel, ha valaki tényleges önellátó, de kevés ilyen ember van.)

Önmagában nem a pénz kell, hanem amit megkaphatunk belőle.

2016. márc. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen az alap létszükségletek (étel, lakhatás, ruha) eléréséhez mindenképpen pénz kell. Ha azok már megvannak, utána már csak az ember személyiségén múlik, hogy boldog-e vagy sem. De ha ezek nincsenek meg, akkor soha nem lesz jó közérzete és boldog sem tud lenni.
2016. márc. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!