Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, amitől igazán a szíved...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amitől igazán a szíved és a lelked legmélyével boldog vagy a külvilágban, az emberek között, és miket teszel a bensőséges emberi kapcsolatataidért Mit teszel azért, hogy belülről megtaláld a lelki nyugalmadat?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel ezt a kérdést, mert szerintem ezzel segíteni tudunk egymasnak, és az életben a legfontosabb, hogy jól érezzük magunkat.:)Akár barát, akár család miket csinálsz, hogy nagyon jó legyen velük a kapcsolatod? Záporozzanak a jobbnal jobb ötletek!

#boldogság #öröm #közérzet #harmónia #béke #lelki nyugalom #jól érezd magad #jó emberi kapcsolatok #meleg emberi kapcsolatok #boldog emberi kapcsolatok
2012. dec. 22. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre tul oszetett a valasz ahoz hogy ide le lehessen irni, es meg ha le is irja az ember az masnak nem segit semmit mert ez nem olyan dolog amit elmondasz aztan ha mas is ugy csinalja akkor neki is jo lesz,de ez csak az en szempontom, kivancsian varom a tobbit :)
2012. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez is igaz lehet, de esetleg el tudod képzelni, hogy valaki nem elég kreatív, és picit magára formálva, picit a Te módszeredet alkalmazva, magára alakítva mégis tudnál segíteni?:) Nagyon kíváncsi lennék az összetett 5letedre is.:)))ezzel is szebbé tennéd a világot:) örülnék, ha megpróbálnád Te is megfogalmazni:) én pl. eddig nem voltam kreatív, soha semmit nem csináltam, és a szomszéd házban lakó megmutatta, hogy csinálja a lakása feldíszítését, és én teljesen másképp, de mégis annak alapján hozzámillően életemben először dekoráltam:)
2012. dec. 22. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Le kell gyozni a negativ energiat,az allando pesszimizmust,a komplexusokat,a felsobrenduseg erzetet-komplikaltnak tunik de egyszeru mert kozos oka van ezeknek a dolgoknak: az EGO. Ha az ember megfigyeli magat "kivulrol" bizonyos helyzetekben es kielemzi hogy mifele gondolatok jartak a fejeben es miert akkor egy ido utan felismered az EGO "viselkedesmintajat" s tudsz tenni elenne.Eszrevetted mar hogy milyen sok ember van akik nem lehetnek "vesztesek" egy egyebkent teljessen lenyegtelen vitaban? Akiknek ha bebizonyitod is hogy nincs igazuk akkor is kialnak az allitasuk mellet,mert keptelenek fel ora vita,s 100 altaluk felsorolt jonak tuno erv utan elismerni hogy tevedtek? Vagy pl: sokaknak milyen fontos a pletyka? Hogy o legyen az elso aki valamit elmond,hogy tole halj valamit eloszor,hogy lasd milyen jolinformalt s azzal kezdi munkan a reggelt hogy "kepzeld mit hallottam"-vagy- "mondok valamit de ne mond el senkinek". Hogy milyen sok ember tartja magat sokkal tobbre masoknal,mindenki buta,ugyetlen,nem eletre valo csak o nem,s ha mondasz valamit "aaaz semmi..." s kiderul hogy o ismer valakit aki sokkal tobbet meg jobban,meg messzebre stb.Es ez csak nehany pelda,de biztos mindeggyikben raismertel egy ket ismerosodre.Es nem is hinned ezek az artatlannak tuno mizeriaknak mekkora befolyasa van a gondolataidra,azoknak pedig a cselekedeteidre s ezeken keresztul az eletedre... nemtudom mennyire ertheto ez igy leirva,mert ezekre magadtol ra kell jonni hogy megertsd.
2012. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lelkileg akkor vagyok nyugodt ha egyedül vagyok és senki nem parancsol. Nagy bennem a megfeleési kényszer úgyhogy bárminemű társaságban borzasztó feszélyezve érzem magam és be vagyok feszülve, az utcán se érzem jól magam. Csak magányosan a privát szférámban vagyok kiegyensúlyozott stabil nyugodt és békés. Nekem ez adja a bensőséges hangulatot.
2022. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!