Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy öngyilkosságra készülő...

Egy öngyilkosságra készülő embernek miért adja mindenki azt a tanácsot hogy "há’ mé’ nem mész pszichológushoz"? Miért akkor mi lesz ha megy?

Figyelt kérdés

Csak én érzem úgy hogy ez egy lerázás. Irány a pszichológus annak öntsd ki magad ne nekem pofázzá itten. Arra van az orvos. Azé’ fizessük.

Ha meg meg akarsz dögleni há nehogy má itthon akaszd fel magad. Irány az utca aztán ugorj a vonat alá.


És tessék mondani ha egy öngyilkosságra készülő elmegy „szakemberhez” akkor mi a búbának lesz? Akkor az lebeszéli? ÉS?

És az jó hoyg egy vadidegen azt pofázza há nézz mán körül mennyi szépség van a világba. És téged is szeret valaki (valahol). De hát ez kamu!!!!!!


először is bárki bármit pofázhat hogy mennyi szépség van a világban szerinte ha én ezt nem látom akkor olyan mindegy. Meg aztán kinek mi a szépség…

Másodszor téged is szeret valaki rád fog találni a boldogság… KAMU!!!!!!!

Önámító kamu!!!!

Mert ezek semmi nulla maszlag dumák!! Valahol valaki. Na persze.. A lottó ötöst is megnyerhetem elvileg. A valóságban soha nem fogom ha egy életen át játszom is de jó kapaszkodni az ilyen semmi nulla szar kamukba!!!!

Innen már csak egy ugrás hoyg „nem vagy egyedül. Isten szeret”. Na ha ezt meghallom akkor tényleg inkább a golyó a fejbe. Mert ennél szarabb semmibb nullább kamubb duma a világon nincs.


2016. márc. 26. 19:55
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is lerázás.

Biztos ismered a metrós óvodás esetét.

Mára szakmává vált, hogy valaki tud beszélgetni egy másik emberrel és együtt tud érezni is vele, meg tisztában van az emberi alapértékekkel.

A legtöbben gépek, nem emberek.

2016. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
25%
Akkor nem mondjuk neked, menj, öld meg magad. Senkinek nem fogsz hiányozni.
2016. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Aki öngyilkosságra készül, az mentálisan beteg, nem tudja a dolgokat reálisan látni. Egy pszichológus segíthet kijönni a depresszióból. Rávezeti, hogy mit lát rosszul és mit tehet, hogy jobb legyen.
2016. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:
100%
Ez nem igaz , nem mondja ,ezt mindenki ,de ha szerinted szar a világ(szerintem is az) tedd fel arra az életed ,hkgy változtass rajta , ennyi . Nem gondolom ,hogy más értelme lenne az életnek .
2016. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

"A legtöbben gépek, nem emberek.

"


Na hát ez az. Elmegyek ott ülök (óránként laza 8-ért akár!!)pofázunk pofázunk és pofázunk. A semmiről. ÉS aztán semmi se változik. Mert mégis mi is változna. És mitől.

Röhej az egész!!!

2016. márc. 26. 20:03
 6/57 anonim válasza:
A 4-es vagyok , pl ott a kettes válaszoló egy senki , legyen az a célod ,hogy az ilyenek a rabszolgaid legyenek
2016. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

"tedd fel arra az életed ,hkgy változtass "


Ez a lényeg. Mert felteszem a kérdést (de hiába választ soha nem kaptam és nem is fogok) hogy DE MINEK???

Kínlódjak dolgozzak küszködjek hogy HÁTHA... minek????

2016. márc. 26. 20:05
 8/57 anonim válasza:
26%
Ja és még valami pszchiologusnak már eleve lelki beteg emberek mennek
2016. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

"pl ott a kettes válaszoló egy senki "


nem érdekel mert az ilyenek trollok egy anomim fórumon nagyok(nak érzik magukat) való életben nyikkanni se mernek.

nem érdekelnek.

2016. márc. 26. 20:06
 10/57 anonim válasza:
Hidd el a siker érzése fantasztikus
2016. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!