Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichológushoz kéne fordulnom...

Pszichológushoz kéne fordulnom ha borzasztó boldogtalan vagyok és képtelen vagyok értékelni az élet apró örömeit?

Figyelt kérdés
Ráadásul mindig találok valami önigazolást arra hogy miért szar minden.
2015. nov. 18. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana.
2015. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad boldogtalannak?
2015. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is találok mindenben olyat, hogy azt mondhassam, minden rossz. De nem hinném, hogy pszichológus kellene. Ha úgy érzed, neked kell, keress fel egyet.
2015. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne, ha tudsz a sajátod lenni. Kitartás!

Ez nem normális állapot, kezdj el felébredni (ha eddig nem tetted) és változtatni rajta.

Azt tudd, hogy a boldogságnak belülről kell jönnie, belőled, nem pedig a saját belső ürességed kívülről bepótolgatni, mert az úgy nem vezet jó eredményre, benne maradsz a gödörben.

Próbálgass ráérezni arra, hogy "csak úgy" boldog legyél, a semmitől, hidd el, ha ez megy, akkor van remény. Mert ezt kell csinálnod, elérned mindig amikor rádtör a boldogtalanság érzése. Meg kell erősödnöd tudatosan az ellen, hogy akaratlanul lehúz a saját elméd, mert gondolom te sem direkt sanyargatod magad ezzel...

2015. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kaptál meg mindig mindent feltétel nélkül a szüleidtől?
2015. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Mesterpszihológushoz lenne érdemes de még azok se érnek sokat ha én is felsorolásban vagyok.

Írj és segítek.

2015. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A boldogtalanság "minden" ember életében jelen van eltérő egzisztenciától függetlenül.

Ezt az állapotot mindenki maga képes befolyásolni, változtatni, "akár külső beavatkozások segítségével".

2015. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!