Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ronda nők hogyan "élik túl"...

A ronda nők hogyan "élik túl" a mindennapokat?

Figyelt kérdés

Azokat a sorstarsaimat kerdezem, akiknek hozzam hasonloan ezt meg is mondjak a szemukbe idegenek az utcan ("fuj, de ronda vagy" vagy csak kirohognek), es nem tudnak ellene tenni (plasztikai mutet segitene csupan). Nalam ugyanis ez a dolog atcsapott ongyuloletbe es panikrohamokba, par honap mulva kezdem a pszichoterapiat emiatt. Ti ezt hogyan dolgozzatok fel? Ha mar az emberek velemenyen nem valtoztathatok, akkor a sajat gondolkodasomat kell atalakitanom.


Sokan sirnak itt Gyakorin, hogy a nok kegyetlenek a ronda ferfiakkal, de ez forditva is igaz. Szerintem nincs gusztustalanabb dolog, amit egy nonek mondani lehet, mint hogy csunya.


23N


2016. márc. 27. 01:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
54%

Lázár Ervin - A hétfejű tündér (részlet)

Nem volt nálam csúnyább gyerek Rácpácegresen. Azazhogy mit beszélek, hetedhét országon nem akadt nálam csúnyább gyerek. A lábam gacsos volt, a hasam hordóhas, a fejem úritök, az orrom ocsmonda, egyik szemem balra nézett, másik szemem jobbra nézett, hívtak emiatt kancsalnak, bandzsinak, árokba nézőnek; tyúkmellem volt, suta voltam, fülem, mint az elefánté, harcsaszám volt, puklis karom, a termetem girbegurba.

Hát ilyen csúnya voltam.

Vagy tán még annál is csúnyább.

Úgy szégyenkeztem emiatt, ahogy még senki Rácpácegresen. És forrt bennem a düh, emésztett a méreg, rágtam magam, elöntött az epe. Miért vagyok én ilyen csúnya? Kiért? Miért? Mi végre? Ki végre?

Két zenész lakott a szomszédomban Rácpácegresen. Jobbról Rácegresi, balról Pácegresi. Rácegresi tudott furulyázni, Pácegresi nem.

Rácegresi azt mondta nekem:

- Csúnya vagy, csúnya vagy, de azért rád is süt a nap. Ha egyszer jó szíved lesz, el is felejted, hogy csúnya vagy. És meg is szépülsz tőle.

2016. márc. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen nincs szerintem te magad reagálod túl.Rám is mondtak már hasonló kedves dolgokat,de az ilyet le kell rendezni annyival hogy "Sz*rjál sünt!".
2016. márc. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
55%
Miért lennél ronda, ezt elmondod bővebben? Nem lehet, hogy ezt rosszul gondolod?
2016. márc. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Az otodiknek behuztem egy gyomrost. A Szigeten voltunk, rogton lett egy rajongotaborom is.
2016. márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%

Ne pszichoterápiára járj,inkább tegyél félre plasztikai műtétre ebből a pénzből.Ha csak ez segíthet akkor szerintem tedd meg!Te is jobban leszel /mindentéren/ és nem fog senki sem megszólni.


Különben meg aki nevet más nyomorált az egy dekadens iq-bajnok...csak őket minősíti és nem Téged!

2016. márc. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

*különben meg aki nevet más nyomorán....



Önkényes a telefonom,bocsánat

2016. márc. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
50%

Humorral, önbecsüléssel, ésszel, család és barátok támogatásával és a gyűlölködők figyelmen kívül hagyásával.


Ha valaki mindig veled foglalkozik, az azért van, mert te vagy a legfontosabb neki az életében. Ha emellett gúnyol állandó jelleggel, az annyit jelent, hogy nincs jobb dolga,mint azzal foglalkozni, ami számára a nemtetszést szimbolizálja. Aki arra koncentrál, ami neki nem tetszik az vagy fóbiás, vagy nagyon szomorú, boldogtalan.


Ha velük akarsz foglalkozni, elveszi az energiádat azoktól, amik számodra fontosak lehetnek. De ha nagyon bánt, és nem tudod egyedül feldolgozni, a család és barátok segítenek. Velük beszélj erről.

2016. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Én se vagyok egy matyóhímzés, viszont többször jártam úgy, hogy rám mosolyogtak, nagyon kedvesen fogadtak pl. boltban, vagy megjegyezték, hogy jó ilyen vidám embert látni. Mindig olyankor, ha különösen jó kedvem volt, boldog voltam és ez sugárzott belőlem, önkéntelenül mosolyogtam mindenkire. Az a "szerencsém", hogy átéltem tragikus dolgokat, és már attól is boldog vagyok, ha szép idő van, vagy látok egy aranyos párt, kisgyereket vagy kutyát, szép épületeket stb, stb. Az ilyesmit pedig pozitívan veszik az emberek, ha te valakire kedvesen rámosolyogsz, az általában automatikusan visszamosolyog rád, tökmindegy, hogy nézel ki.
2016. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
70%
Én nem hiszem el hogy vannak ronda nők, akik nem tudnának szebbek lenni. Megyek az utcán, ja látok rondákat, akik egy jobb stílussal, hajjal, sminkkel, sporttal szépek is lehetnének. Nem kell plasztika hozzá senkinek. Szerintem te is ilyen lehetsz. Változtass ha ennyire zavar a külsőd. De nem mások véleményére kéne adni, mindig lesz aki rondának talál, akkor is ha szép az ember. És a bunkók szoktak csak beszólni, akiknek pont az a cél hogy megbántson akit tud. Komolyan ilyenek véleménye számít? Hozd helyre magad és kapsz majd dicséreteket is...
2016. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Én talán tudnék segíteni stílustanácsadóként dolgozom és ha leírnád a külsőd vagy küldenél egy képet szívesen segítenék 18/L
2016. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!