Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ronda vagyok, úgy...

Nagyon ronda vagyok, úgy érzem jobb lenne ha megölném magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az állkapcsom el van torzulva, úgy nézek ki mint egy fogyatékos, nem bírom már. Nincs önbizalmam, az utcán úgy érzem mindenki engem figyel és már csak a földet tudom bámulni mert nem vagyok kíváncsi egy tekintetre sem. Úgy érzem, sosem lehet sikerem és önbizalmam az életben ilyen arccal, volt hogy régebben egy órákig sírtam emiatt. Normális ruhákra sincs pénzem, nemhogy plasztikai műtéte. Nem bírok így létezni. Mit tegyek?

2015. okt. 22. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem menj el és idd le magad. (komolyan gondoltam) Másnap kicsit gondolkozz el és hagyd ezt a baromságot.
2015. okt. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Töltsd fel a youtubera, és az emberek szánalomból küldenek pénzt amiből megcsináltathatod fejed, aztán csatornából is jön.

Ott a molnár Krisztián, ő inkább országos szenzációvá válik, mint hogy ilyeneken gondolkozzon.

2015. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy elmenjek leinni magam, ki kell lépnem a kapun. Max. zacskóval a fejemen.
2015. okt. 22. 00:46
 4/16 anonim ***** válasza:

Ne engedd el magad. Az élet k_va tud lenni néha. De azért nem érdemes eldobni, sosem tudod, mit tartogat még. Amúgy meg szép. Erre nemrég jöttem rá. Azóta boldog vagyok. És én sem vagyok szép. A szemem mondjuk az. Milyen a szemed? Szerintem az számít.

Rengeteget mászkálok egyedül, főleg a természetben. Azt csinálom, ami tetszik. Pénzem sincs, sátorban laktam a nyáron. Elégedett vagyok (mégha nincs is mit ennem néha), és ez sugárzik beőlem. Az emberek érzik, és attól függetlenül hogy néha úgy nézek ki, mint egy csöves, egyre inkább kedvelnek, és érdeklődnek irántam.

Amíg paráztam, sírtam, és meg akartam halni, ez nem így volt.

Nekem is volt öngyilkossági kísérletem. Ha már feltetted ezt a kérdést, azt jelenti nem akarsz meghalni.

Azt kívánom neked, hogy találd meg magad. És azt, amit szeretsz.

Ha nagyon zavar, hogy néznek, tegyél sálat, hallgass zenét az utcán.

2015. okt. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vigasztaljon,hogy nem vagy egyedul.
2015. okt. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Fiu vagy? Nem noveszthetnel szakalt?
2015. okt. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2015. okt. 22. 01:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Aza hihetetlen sajnálatos, egy értelmes ember sem volt környezetedbe, elmondja külső nem számít.

Miben tesz neked rosszat ha valaki megnéz?

Tudod mit jelent siker szó?

Mi köze önbizalomnak, önismerethez az arcod kinézetéhez?

Nagyon rossz bizonyos dolgokat ilyen tudati állapotban kellett átélj... E szempotból nem vagy szerencsés. És???? Akkor mi van? Kaptál plusz egy tényt ennyi.

Változtass gondolkodás módodon, ha kell segítség, írj.

2015. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Találj egy, vagy több hobbit. Lehet akármilyen mások által nem elfogadott dolog, csak te jól érezd magad benne (jó, azért sorozatgyilkos ne legyél! :) ).

Emellett kezdj el valamit sportolni. Főleg a küzdősportok, csapatsportok összekovácsolják az embereket, hiszen mindannyiukat ugyanaz a sport érdekli. Egy ilyen közösségben meg fogjátok ismerni egymást, és a legkevésbé sem fog számítani egymás kinézete.

Fogadj örökbe egy kisállatot. Kutyát, macskát, tőle sok szeretetet és boldogságot fogsz kapni, elfeledteti a mindennapok rossz dolgait.

Vagy mindezt együtt.


Amellett nem is biztos, hogy ronda vagy, csak te látod magad annak. De tegyük fel ha mégis kicsit eltérsz az átlagtól: tanulsz dolgozol, gyűjtöd a pénzt, és talán 5-6 év múlva meg tudod csináltatni orvossal azt ami nem tetszik magadon. Ezért ne dobd el az életedet!

2015. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szia Drága!:)Olvastam a kérdésedet,és megkönnyeztem.😔Ne törődj ilyesmivel,ronda lány nem létezik.Észre kell venned magadban a szépséget,a különlegeset,ami kivétel nélkül minden nőben megvan.Állj a tükör elé,s fedezd fel magadban az érdekes elemeket.Lehet ez akár a hajszíned,szemszíned,szempilláid,fogaid.Ha megtaláltad,koncentrálj csak ezekre a részekre!:)Hidd el,hogyha önbizalmat gyűjtesz,akkor a körmyezeted is másképp reagál majd rád,és elfogad úgy,ahogy vagy!Öszpontosíts arra,hogy jó ember légy,mert a lélek mindenkit széppé varázsolhat!Ha te elhiszed,hogy gyönyörű vagy,akkor mások is elfogják,ezt hidd el nekem.Próbálj meg kérni pénzt a szüleidtől,azzal az érvvel,hogy ezzel megkönnyebbítenék,s szebbé tehetnék az életedet.Ha adnak,akkor pedig győzödj meg róla,hogy mi áll jól neked,s menj el vásárolni egyet!Ha pedig szeretnéd,én is szívesen adok neked pár ruhát,hogy jobban érezhesd magad a bőrödben!;)
2015. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!