Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnek anyukam sertesei...

Hogyan tudnek anyukam sertesein tullepni?

Figyelt kérdés

Anyukam rendszeresen szembesit a tennyel, hogy szerinte egy nagy senki vagyok, mert, h kulonosebben nem vagyok okos es meno sem. Sokat tanulok, szorgalmasnak tartom magam, de ennyi a legtobb, amit ki tudok hozni magambol es ugy erzem meg ennek a "kevesnek" is lesz eredmenye egyszer, de anyukam mindig kritizal, hogy a barataim nem menok es semmi "nagy" embernek nem tudnak bemutatni...ez rosszul esik es nem akarok vele foglalkozni, de valoszinuleg azert esik rosszul, mert a szivem melyen en is erzek valami ilyesmit?!...pedig mindigmondja, h ne legyek felszines, de nem tudok ezekkel a megnyilvanulasaival mit kezdeni, csak azt tudom, hogy megbant vele, nagyon gyakran...

17/l


2016. márc. 27. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne, ha elmondanád neki, amit ide írtál.

Lehet, hogy tudatában sincs annak, hogy mennyire bántó dolgokat mond. Szembesítsd vele.

2016. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy pillanatra "sertéseinek" olvastam. :D xD

Ugyanazt tudom mondani, mint az első. Beszéld meg vele, ha nem változtat, próbáld meg figyelmen kívül hagyni. Ha pedig igaznak érzed, változtass rajta. Jó, persze ez nem könnyű, és nem az egész életedet kell átalakítani. Kicsit szórakozz többet, vállalj néhány plusz feladatot, amit élvezel, lépj be egy szakkörbe, stb.

2016. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Vagy sportolj valamit, az stresszoldó.
2016. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!