Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unalmas a barna haj barna...

Unalmas a barna haj barna szem párosítás?

Figyelt kérdés

Én ezekkel rendelkezem, és van olyan ismerősöm, aki folyton hajtogatja, hogy az mennyira unalmas és átlagos, és azt már senki nem szereti.

Mellesleg az illető szőke - kék, ami szerintem nem annyira nagy dolog, nem olyan ritka, mint mondjuk a vörös haj, vagy a zöld szem.

Az érdekelne, hogy ti hogy vélekedtek erről.

L



2016. márc. 28. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"azt már senki nem szereti. "


- Mert aztán divat kérdése, hogy milyen színű az ember haja és szeme...

Sajnos azt kell mondanom, az ismerősöd enyhén sérült szellemileg.


Amúgy meg ha brazil, spanyol vagy török lányokat nézem, nem éppen az jut eszembe, milyen unalmas ez...

2016. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blade Bone ***** válasza:
91%
Nem unalmas, hogy lehet ilyet mondani? :/
2016. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Biztos marha unalmas és átlagos vagyok én is akkor, de még sose éreztem, hogy emiatt eret akarnék vágni. Én elégedett vagyok a kinézetemmel és szép számmal akadt eddig érdeklődő is mindig. Szerintem ez csak ilyen hülye p**sa beszólás volt, hogy éreztesse, hogy ő jobb és szebb és stb. Nem kell vele törődni, csak a kevés önbizalmát akarja kompenzálni. :D
2016. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden barátnőmnek barna haja és barna szeme volt. Egyáltalán nem unalmas.
2016. márc. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele, attól nem lesz senki sem jobb mert más színű vagy a haja mert ez genetika. Mondjuk Magyarországon tényleg a barna haj és a szem az elterjedtebb viszont északon több a kék szemű és szőke hajú ember.
2016. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Kínában? Brazíliában? Ott lehet. Felénk át kell azért ugrani 3-4 random embert, hogy egy barna-barnát láss. Tehát eleve itt nem tud unalmas lenni. Legfeljebb azt kérdezheted, kinek tetszik, kinek nem.


Sokunknak van egyfajta kialakult ízlése, mi az, ami igazán tetszik, és mi az, ami kevésbé. Ezen aztán nem befolyásol semmit, hogy abból sok van-e, vagy kevés, divat-e az adott évben a szín, vagy sem. Ha te lennél az egyetlen számomra tetsző az országban, akkor bizony téged kellene, hogy kitartóan megkeresselek. Ha meg rengetegen lennétek, akkor meg nem bánnám, hogy jobb a felhozatal. De ha már egyszer belém vésődött, hogy nekem az tetszik, akkor hiába oszt, szoroz, és sopánkodik az ismerősöd, az számomra és sokunk számára megunhatatlan marad.


F

2016. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem unalmas , legalábbis szerintem, mert én is barna-barna kombós vagyok . A barna haj-szem sok mindenhez (színhez) megy pl. mindenféle ruhához (minden szinűhöz)
2016. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!