Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Unalmas lenne a sötét haj...

Unalmas lenne a sötét haj (sötétbarna) - barna szem párosítás? Hogyan sminkeljem a szememet?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal különlegesebb a kék szem - barna haj párosítás :( Hogyan emeljem ki a szememet? Csak barna szemceruzával és szemhéjpúderrel gondoltam, nem szeretnék színes sminket viselni! Vagy inkább hagyjam?
2013. okt. 1. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg milyen butaság már? Ha unalmas lenne a sötét haj, barna szem párosítás, Dél-Európa lakosságának a többsége leugorhatna a Taigetoszról.
2013. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem unalmas, sőt, nagyon is szép.:)

20/F

2013. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ezt hívják mediterrán típusnak, sok embernek ez jön be. Bár értem a dilemmádat, én is azért festettem világosabbra a hajamat mert imádom a kontrasztokat (barna-szőke, kék szem fekete hajjal stb.), de szerintem emiatt nem kell aggódnod. :) Hagyhatod a sminket, vagy használj kicsit világosabb szemhéjpúdert, akkor meglesz az áhított kontraszt. :)
2013. okt. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ne barna hanem fekete szemceruzát használj, főleg felülre és kicsit alulra a szemsarokba, aztán elkened kicsit füstösre. Ehhez egy jó szempillaspirál és szépen rajzolt de nem túl hangsúlyos szemöldök. Világos, viszonylag természetes szájfény. Kis pirosító az arcodra, ez nem is feltétlenül muszáj és kész is a jó smink :) kb ilyesmi [link]
2013. okt. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem unalmas és nem is feltétlen mediterrán típus ez a párosítás. Az csak akkor, ha olívás, könnyen barnuló bőrtípus párosul hozzá. Sötétbarna haj, szem mellett lehet valakinek hófehérke bőre is rózsaszín tónussal (nem is egy ilyet ismerek).


Az pedig nagy tévedés, hogy a füstös szem mindenkinek jól áll.

Sokkal több tényezőt figyelembe kell venni, nem csak a szemszínt, hajszínt egy smink kiválasztásánál.


Szemforma, szemek távolsága, szemek nagysága, mekkora a hely a szem és a szemöldök között, mekkora a szemhéj...


Egy kis- és közelülő szemű egyénnél a füstös smink például kész katasztrófa.

2013. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a kedvencem
2013. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyan emeld ki a szemedet?Kiskanállal.:)
2014. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!