Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya a világos szőke haj,...

Csúnya a világos szőke haj, barna bőr párosítás?

Figyelt kérdés

Nekem a termèszetes bőrszínem barnás de nem sötét, nem is tudom pontosan megfogalmazni, de nem fehér, inkább barnàs. Nyáron kreol bőröm van, nem szoktam sokat napozni, nyáron mindig lebarnulok.

Viszont tetszik ez a hajszìn és szivesen befesteném nyáràra ilyesmire (tudom tudom, odáig még sok idő van, de kiváncsi vagyok).


Az ilyesmi vilàgos hajszìnek csak ès kizàrólag fehèr bőrrel találnak? Barna bőrrel pàrosítva csúnya lenne?



[link]


[link]


[link]


Mégegyszer kiemelem hogy ez csak egy nyári szín lenne, ősszel visszafestetném az eredeti hajszínemet.



2014. dec. 16. 21:20
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem a kreol bőrhöz nem illik a hidrogénszőke haj. Természetellenesen hat. Ha mindenképpen szőke, akkor legyen inkább sötétszőke.
2014. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szín szerintem kifejezetten fehér bőrhöz áll jól, barnább bőrhöz nem illik egyáltalán.
2014. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, közönséges.
2014. dec. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak fehér bőrrel szép, barnával semmiképp.
2014. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!