Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk van velem az emberekn...

Mi bajuk van velem az embereknek az interpals-hoz hasonló oldalakon? :D

Figyelt kérdés

Kipróbáltam párat de sehol se jártam sikerrel. Az összes inkább egy társkeresőre hasonlít :/ Pedig egy embernek se annyit írtam, hogy "hello" "how are you?", próbáltam egy normális beszélgetést kezdeményezni bemutatkozással, azok alapján amiket a profiljukon láttam. Volt rólam fent több kép is, ki volt töltve az adatlapom, mégis csak afrikaiak/arabok írtak, amivel különösebb bajom nem is lett volna ha tudtak volna normálisan kommunikálni. Ennyire számít a külső? :/ Lány vagyok, elég csúnyácska (sok baj nem lenne velem ha nem akkora orrom lenne mint egy elefántnak :D) ezért nem ír vissza senki? Vegyesen írtam lányoknak és fiúknak, szépeknek és csúnyáknak, és egyáltalán nem vagyok perverz.


Na most, hogy kinyafogtam magam, van valaki aki tud olyan oldalt mondani ahol TÉNYLEG tudom gyakorolni a nyelveket? 16/L


2016. márc. 28. 13:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én egy éve regisztráltam, de most kezdtem el igazán használni. Fiú vagyok, de a nővérem itt találta meg a barátját, akivel két éve kint él külföldön.

De ő is mesélte, meg mások is, hogy rengeteg a török meg más arab, muszlim gyökér akik valszeg élőbe nem tudnak becsajozni, meg felizgulnak az európai, amerikai csajokra aztán sajnos másról se szól ez az oldal egy lánynak :/

Mondjuk a törökökkel nekem személyes tapasztalatom, hogy a how are you-n kívül mást nem ismernek (sok a török diák az egyetemünkön, nem rossz emberek, csak buták, pedig azért aki külföldön tanul...)

Nekem csak néhány orosz őrült palival volt tapasztalatom, de amúgy férfiaknál meg a sok fake oldal a gond, ahonnan rád írnak, kb. hogy "gyere dugj meg". Gondolom valami lehúzás lenne a vége (mondjuk a törökök biztos bedőlnek).

2017. febr. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!