Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hozzám hasonló embereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hozzám hasonló embereknek miért csak az egyedüllét tudata az egyetlen válaszható opció?

Figyelt kérdés
évek óta próbálkozok kapcsolatot összehozni, de mindig kiderül, hogy csak barátnak vagyok (lennék) elég jó, de az már nem elég, mint alamizsna. Miért érdemlik ki valaki ezt, míg más meg nem érdemes a párkapcsolatra (ha meg is tesz érte, amit csak tud)? Vagy ez egyeseknek nem is való?

2012. nov. 22. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
a helyes kérdés: mit csinálhatok rosszul ?
2012. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A válasz: értelmes, komoly, ÉRDEMI válaszokat kérek, és nem idétlen trollkodást, köszönöm!
2012. nov. 22. 00:08
 3/6 anonim ***** válasza:
értelmes válasz ha megpróbálsz rá válaszolni. nem véletlen hogy nincs párod. nekem sincs de én legalább tudom hogy hol rontom el és így tudok rajt változtatni. te tudod ?
2012. nov. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerinted ha tudnám a választ és a megoldást, akkor miért kérdezném meg?
2012. nov. 22. 00:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Napi siránkozás.
2012. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AndreaMariann ***** válasza:

Sosem szabad feladni,és kész.

Nem tudom,mi lehet a baj,hiszen alig írtál valami infót.

Talán ne alamizsnaként fogd fel a barátságot,mert van,akiknek még barátjuk sincsen.Anélkül pedig igen csak esős és ködös az élet.

Nem rányomulni a lányokra,nem erőszakosan viselkedni velük,nem türelmetlenkedni,sőt,a lányok szeretik,ha úgy teszel,mintha nem érdekelnének.

Közben légy udvarias is,és ne idegeskedj.De igazán!Tudom,hogy sok éve tart ez,ezt írtad,de a türelem az egész szép rózsákat szokott teremni.

2012. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!