Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok annyira tutyimuty...

Miért vagyok annyira tutyimutyi, esetlen, sete, hogy engem mindenki lóvá tehet, kihasználhat, átverhet? Min változtassak, hogy ne legyen így?

Figyelt kérdés

Volt olyan is, hogy emiatt buktam egy komolyabb összeget meg olyan büntetést is nekem adtak, ami nem lett volna jogos. Érzem, ha ez így folytatódik, sosem fogok előbbre jutni az életben.

25/F



2016. márc. 28. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez könnyű.. Próbáld megtalálni hogy miben vagy jó.. Akkor legalább lesz egy ügyességed és abba senki nem köthet bele, valamint egyfajta önbizalmat is ad.. Lehet eltart majd egy darabig.. Én is keresem még:DD

16/L

2016. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változz meg!!

Ha szólnak,szólj vissza, flegmázz.

Ne hagyd magad!!

Állj ki önmagadért.

Nem vagy játékszer.

Sok sikert!

2016. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 povázsai éva válasza:
Ne azt ismételgesd ami a gyengéd,hanem azt amilyen lenni szeretnél.Húzd ki magad, nézz a másik szemébe, legyél határozott!Nagy döntéseidet gondold át, kérhetsz tanácsot szüleidtől, igaz barátodtól.Ezt ismételgesd:Helyes, határozott, magabiztos vagyok, mások hibáiból okulok! Higgyél magadban!
2016. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg nemet mondani.
2016. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!