Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak ezen a...

Hogyan változtassak ezen a viselkedésemen?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje érzéketlen és bunkó vagyok mindenkivel. Eddig nem tűnt fel különösebben...De nemrég kapcsolatban vagyok egy fiúval aki nagyon fontos lett számomra. De vele is szörnyen viselkedek. Bunkó és gonosz vagyok vele pedig ő nem tesz semmi rosszat. Minden lépésében hibát találok és emiatt folyton veszekszünk is. Tudom hogy velem van a baj...és most nagyon fontos lenne megváltoztatnom ezt mert ő azt mondta ha nem változtatok nem fogja bírni mellettem,amit teljesen meg is értek. Hogyan változtathatnék?

2016. febr. 17. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudatosan teszed ezt vele akkor elég reális az esélye hogy elhagy. De ez csak rajtad múlik... Hogy mi váltja ki ezt belőled az jó kérdés:)
2016. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami miatt ilyen vagy, de ezt így innen senki nem fogja tudni megmondani miért. Mindenesetre a sráccal beszéld meg ezt, ugyanezt mondd neki, mint amit ide leírtál és egyből kevesebb veszekedés lesz, ill. megérti mi a helyzet.
2016. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor érzékeled e viselkedést, rájössz utána, rájössz közbe vagy előtte tudod olyan leszel hamarost vagy kezdesz olyan lenni, tudatosan írd felül. Gondolkozz mi lenne leglogikusabb viselkedési forma, stb.

Ha mindig ezt csinálod, elég hamar leszoktatod magad.

Ezt bárminél meglehet csinálni. Amit nem akarsz magadban, mikor éppen előjön, kijavítod.

2016. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!