Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen fura hobbid van?

Milyen fura hobbid van?

Figyelt kérdés
Nekem különleges, ritka alkoholos italok gyűjtögetése (ezt nem azt jelenti feltétlenül hogy drága italok, persze az is van köztük jópár)
2016. márc. 28. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
A te hobbid nem is fura! Ismerek egy rakat embert, aki igyanazt csinalja... Na jo, talan megis fura egy kicsit. En meg takaritani szeretek es rendszerezni. Neha naaaagyon aprolekosan.
2016. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tartom furának, de a tied sem igazán az.

A párom processzorokat gyűjt, a szekrényei zöme számítógépalkatrészekkel van tele, a vitrinben a procik, a többiben tápok, alaplapok, hang- és videokártyák, ramok a procik teszteléséhez.


Én koponyákat gyűjtök. Állat, ember, valódi vagy sem, nekem mind oké, csak lehetőleg realisztikus legyen (valódi emberi koponyám sajna nincs a sajátomon kívül, de azt nem látom. amúgy illegális lenne, amivel nem értek egyet).

2016. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Könyvet olvasok. :)
2016. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Takarítás,szeretem a holmijaimat rendezgetni,precízen tartani(durva szinten).Engem ez megnyugtat.Minden nap megcsinálom ezeket,idegesít a rendetlenség.


Régen gyűjtöttem a cigisdobozokat.Nagyon nagyon sok volt,pont pár napja dobtam ki a gyűjteményem :( (Marlboro- 540 Ft-os korszak)

2016. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, most elkezdtem Labello-kat gyűjtögetni, de szerintem ha anyám megtalálja őket, kidobja:D na meg mondjuk suliból az órai levelezésekből már van "egy kevés" :'D
2016. márc. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sok mindent gyűjtögetek... mondjuk most elkezdtem kihajigálni az értelmetlenebbeket (mint pl. mottós TopJoy-kupak)... de azért pl. az most is megvan, hogy az ilyen neten rendelhető képeslapos-kaparós parfümminták képeslapjait gyűjtögetem. De van bélyeg, kártyanaptár, illetve scrapbookozom is, meg listát írogatok mindenről (számon tartom, milyen könyveket olvastam, milyen filmeket láttam), de azok annyira nem furák.
2016. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi rádiókat gyűjtök, de vagyunk jó páran
2017. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!