Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura, ha félek, hogy ki...

Fura, ha félek, hogy ki fognak rakni a suliból?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kattant nekem kicsit, és kitaláltam, hogy én külföldön szeretnék tanulni. A szüleim nem tudnak anyagilag támogatni, így kimentem, elkezdtem dolgozni, és folyamatosan csináltam a nyelvvizsgákat, hogy elérjem azt a szintet, amivel felvesznek.

Marketingre szeretnék menni, ide megkövetelnek egy erős felsőfokot, szóval ha az anyagi helyzetem továbbra is megengedi, jövő ilyenkorra már azt szeretném, ha meglenne a C1 nyelvvizsga.

Érettségim van, így ha meglesz a vizsga, és sikerül a felvételi, mehetek is.

Ismerősöm jár marketingre, panaszkodott, hogy nehéz, főleg az ekonomia és a munkajog (nem tudom, hogy vannak ezek pontosan magyarul, csak németül).

Más nyelvekből van már középfokom, felsőfokom, mielőtt valaki rákérdez.

Szóval, pontosan elterveztem mindent, önerőből elkezdtem megvalósítani is, mégis néha félek, hogy nem fogom tudni végigcsinálni.


Ez normális?


2015. dec. 23. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

"Szóval, pontosan elterveztem mindent"

Mindenki ezt hiszi és későn jön rá, hogy tévedett. Ezt is vedd számításba:)

2015. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!