Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj ha túlságosan is...

Egyfiú12 kérdése:

Nagy baj ha túlságosan is érzékeny srác vagyok? Változzak meg? A lányok kedvelik az ilyen férfiakat (amennyiben férfinak lehet nevezni) 17F

Figyelt kérdés

Idealista és érzékeny.Ez a két legfőbb jelző amit a szüleim és a barátaim mondanak,tartanak rólam.Én nem tudom csak azt hogy túlságosan megérintenek a romantikus vagy drámai filmek annyira hogy inkább már meg se nézem,vagy ha igen sokáig a hatásuk alatt vagyok.Továbbá állandóan mondják hogy túlságosan is megbízom és ragaszkodom az emberekhez barátaimhoz,nem tudok csak felületes kapcsolatokat fenntartani,hamar megnyílok emberek előtt.A szerelmeimet is nehezen tudtam,tudom elengedni ezért jobban is szenvedek egy-egy visszautasításnál:PHajlamos vagyok sok mindenért magamat okolni,magamban keresni a hibát.

Például ha egy lány megérint vagy megölel csak úgy elsírnám magam magam annyira jól esik egyszerűen nagyon át tudom ezeket élni,és ha valaki már nem úgy néz rám a beszélgetés közben sokat bele tudok magyarázni:P

Szeretem a romantikázást a hangulatos randevúkat ott ahol az érzelmekké a főszerep.(nem tudnék focimeccsre menni egy lánnyal)


Ha valaki végigolvasta a problémáimat és segít azt köszönöm


ui:A fogalmazásbeli hibákért ellnézést



2016. márc. 30. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy nagy baj, minden ember más...így kerek a világ.

Igazából szerintem ne változ meg hisz nem lehez egyik napról napra megváltozni, ha pedig saját magadat akarod megtagadni az egyszere lesz röhejes ès szánalmas.


Bár egy kicsit nem ártana "fèrfiasabb" lenni. Ne nyilj meg rögtön azonal mindenkinek mert az emberek könyen kihasználhatnak

2016. márc. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

változz meg,

edzél és nézd meg a 24 sorozatot.

2016. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A nők nagy részének visszatetsző lehet, mert egy férfival akarnak együtt lenni, nem pedig egy nőként viselkedő emberrel, de lehet találni mindenféle ízlésű embert, nem kizárt, hogy valaki nem tartja túl homokosnak ezt a beállítottságot.
2016. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd, én is ilyen voltam 😊
2016. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk mostmár a szöges ellentéte lettem, hiányoznak azok az idők 🙃
2016. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Van aki ezt keresi egy férfiban, de a többségnek nem ez kell. Magamból és a barátnőimből kiindulva a többség a földhözragadt férfiakat szereti. A középutat a sztereotíp tajparaszt macsó és a férfi testben levő lány között.


Én nem tudnék kapcsolatban lenni egy ilyen férfivel, próbáltam, nem működött.

2016. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lányként talán még oké lett volna. Akkor, amikor még tini voltam, naiv, álmodozó...


Nőként nálam ez az embertípus esélytelen lenne. Nem baj, ha valaki érzelmesebb, de nem lehet a való élet problémáit bőgéssel meg ölelgetéssel megoldani. Nekem egy olyan férfira lenne szükségem, akiben van tartás, akire tudok támaszkodni, és akinek van annyi sütnivalója, hogy megfelelően mérlegeljen egy másik embert, és ne dőljön be rögtön minden egyes szavának. Mindezt megtaláltam a férjemben, és én ugyanezeket a dolgokat igyekszem számára biztosítani, amennyire csak tudom.


Amit tudok tanácsolni: ne add fel ezt a romantikus énedet, mert szerintem ez nagyon pozitív hatással lehet egy kapcsolatra, de:

- kicsit erősítsd meg magad

- ne bízz meg senkiben sem csak úgy, várd meg, míg a másik kiérdemli a bizalmad

- csak az előtt nyílj meg, akiben megbízol, mert bármi, amit elmondasz, fegyver lehet a másik kezében

- jó, hogy magadban is próbálod keresni a problémát, de jegyezd meg, hogy egy kapcsolat két emberen múlik, mindkét félnek ugyanúgy van felelőssége. Ha egy kapcsolatod zátonyra fut, ne csak a te hibáidat nézd meg, hanem a másik felét is. Ne terheld magad feleslegesen olyan bűnökkel, amit feltehetően a másik okozott.


Abban viszont nem tudok segíteni, hogyan erősíts magadon. Nekem a szüleim segítettek sokat gyerekkoromban, részben miattuk nincsenek erős érzelmeim, kevés dolog érint meg komolyabban. Persze ez sem a legjobb véglet, jelenleg közel állok egy pszichopata érzelmi sivárságához.

Szerintem hasonló beállítottságú emberekkel tudsz jobban beszélgetni, akik mondjuk szintén próbálnak lelkileg megerősödni (láttam párat itt az oldalon a kérdések között).


26N

2016. márc. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem baj. Viszont ha netalán olyan emberrel hoz össze a sors, aki nem vevő erre az ragaszkodásra vagy csak kihasználna, akkor nagyon meg kell erősítened magad érzelmileg, hogy nehogy tönkremenj lelkileg vagy pszichésen. Ha meg netalán egyedül maradsz, akkor is ugyanígy kell tenned. 26N
2016. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy férfinak lehet nevezni. Én kedvelnék is egy ilyen típusú férfit, de sose ismertem vagy legalábbis nem volt belém szerelmes.
2016. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A te árud rétegigényt elégít ki. Nem kell megváltozni csak meg kell találni azt a kevés embert akik erre vevők. Nehezebb a dolgod mintha tömegcikk lennél ,de egyáltalán nem reménytelen.
2016. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!