Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy normális srác elhívna...

Ha egy normális srác elhívna szórakozni, elmennél akkor is amennyiben cigány volna?

Figyelt kérdés

Munkahelyen kezdtünk haverkodni, voltunk már együtt edzeni is, beszélgettünk nyíltan a magyar/cigány viszonyról, elmondta Ő is véleményét és én is

Igazából azért mennék el, mert így bebizonyosodhatna hogy valóban olyan jó fej társaság-e mint amilyennek látszik

Szeretném megtapasztalni a viselkedésüket, a csajok hozzáállását, stb


2014. okt. 3. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Cigány és cigány között óriási a különbség,ha putris cigány esélytelen.Bár elméletileg a lányokat könnyebb kirángatni,abból az életformából.
2014. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.

22L

2014. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

En nem,de ez nem jelenti azt h ez a helyes magatartasforma:-))Ha ugy erzed h szeretnel menni akkor menj nyugodtan,nincs semmi baj vele szerintem:-))


En azert nem mennek mert nem szeretnek kesobb csaladtag lenni,illetve barmilyen kozeli ismeretsegbe sodrodni a haverjaival....szoval inkabb nem adnek eselyt annak h beleszeretek:-)))Eznigy nagyon nem fair a reszemrol,de mivel csak egy eletem van ezert a legjobb tudasom szerint szeretnem elni:-)))

2014. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

a kérdés értelmezhetetlen mert azt állítod "normális" és "cigány" a kettő üti egymást mint a fekete és a fehér

tehát akkor mi a kérdés?

2014. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem.

20F

2014. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagyis haverkodni igen, de ha fel akarna szedni, akkor nem.
2014. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt mindenki eleg rasszista ....

Nekm van olyan cigány ismerosom akibteljesen normális sőt jobb is vele sztem mert nyiltabb mint a többi sunnyogo paraszt

Egyebkent azoktol kell csak tartani amelyik a putris cigány mert az bitony veszélyes de ebbol van magyar is bőven de megis kevesebb ilyen van

Szval ha normalis es a haverjai is es tenyleg bizol benne akk sztem menj

2014. okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy a cigány rassz ma már annyira keveredett az európai vérvonalakkal, hogy ránézésre nagyon nehéz őket megkülönböztetni az "őslakos" európaiaktól.

Én a cigányokat nem bőrszín, hanem hanglejtés, ruházkodás és viselkedés alapján nagyon könnyen beazonosítom. Akit pedig mégse, az számomra nem cigány.

Aki viszont a viselkedéséből kifolyólag cigánynak látszik, azzal akkor sem szeretnék közelebbi ismeretet kötni, ha esetleg mégsem az.


A kérdezőnek: Madarat tolláról, embert barátjáról. Ha az ismerősöd rendes és jó fej, akkor talán a barátai is olyanok, de mielőtt elmennél vele társaságban, győződj meg róla, hogy tényleg azok. A rasszizmus csúnya dolog, de a naivitás még inkább.

2014. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem 13F
2014. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!