Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy baj ha túlságosan is...

Egyfiú12 kérdése:

Nagy baj ha túlságosan is érzékeny srác vagyok? Változzak meg? A lányok kedvelik az ilyen férfiakat (amennyiben férfinak lehet nevezni) 17F

Figyelt kérdés

Idealista és érzékeny.Ez a két legfőbb jelző amit a szüleim és a barátaim mondanak,tartanak rólam.Én nem tudom csak azt hogy túlságosan megérintenek a romantikus vagy drámai filmek annyira hogy inkább már meg se nézem,vagy ha igen sokáig a hatásuk alatt vagyok.Továbbá állandóan mondják hogy túlságosan is megbízom és ragaszkodom az emberekhez barátaimhoz,nem tudok csak felületes kapcsolatokat fenntartani,hamar megnyílok emberek előtt.A szerelmeimet is nehezen tudtam,tudom elengedni ezért jobban is szenvedek egy-egy visszautasításnál:PHajlamos vagyok sok mindenért magamat okolni,magamban keresni a hibát.

Például ha egy lány megérint vagy megölel csak úgy elsírnám magam magam annyira jól esik egyszerűen nagyon át tudom ezeket élni,és ha valaki már nem úgy néz rám a beszélgetés közben sokat bele tudok magyarázni:P

Szeretem a romantikázást a hangulatos randevúkat ott ahol az érzelmekké a főszerep.(nem tudnék focimeccsre menni egy lánnyal)


Ha valaki végigolvasta a problémáimat és segít azt köszönöm


ui:A fogalmazásbeli hibákért ellnézést



2016. márc. 30. 08:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire, ezek itt felettem csak magyaráznak hülyéket, jön majd egy csaj aki imádni fogja hogy ilyen vagy, akinek meg nem kellesz majd viszik a kigyúrt szteroidhuszár IQ warriorokat! Meg is érdemlik, majd értelmes beszéd helyett mekegnek este meg csiripelnek. éljenek a normális emberek, éljenek a csajok, 😂
2016. márc. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!