Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért beszél valaki kényszeres...

Miért beszél valaki kényszeresen magában?

Figyelt kérdés

Munkatársam, szóltam ezerszer, hogy lesz szíves befogni a bagólesőjét - nem durván - és csak mondja a magáét.

Angol szöveget olvasok, amiből tanulni szeretnék, ráadásul programozást. Szeretnék valamit fel is fogni abból amit olvasok, de ha egyfolytában beszél az rohadt idegesítő.

Ha meg bedugom a fülem és zenét hallgatok, akkor meg nem lehet velem beszélni, meg azon panaszkodik, hogy azt várja mikor figyelek rá és tudjon süketelni.

Az a baj, hogy fogalmam sincs mikor akar hozzám beszélni és mikor beszél magában. Ez azt jelenti, hogy hangosan olvassa, ami előtte van és kommentálja. Mert, hogy ő csak így tud figyelni, de én meg így nem tudok figyelni.

Most elmentem ebédelni és panaszkodni. Szeretnék külön irodát, de annyira nem vagyok eleresztve. :D



2016. márc. 30. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

En is szoktam magamba beszélni, sot van mikor vitatkozni is szoktam magammal...:D Tudom durván hangzik, de van ilyen. Van aki igy vezeti le a stresszt, vagy egyszeruen ilyen a személyisége. Sok mindent nem lehet ellene tenni.

17/L

2016. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy magányos? :D
2016. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hú nagyon sok ilyet ismerek,mivel a beszéd kényszeres,nem fogja abbahagyni.
2016. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MZ.per.X ***** válasza:
Én is szoktam magamban beszélni, hangosan gondolkodni, kommentálni amit csinálok. Nem érzem "kényszeres" dolognak, jön magától mint a levegővétel vagy a pislogás. Én például mikor választ írok, akkor is közben beszélek és hangosan gondolkodom.
2016. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!