Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, ha valaki kórosan...

Normális az, ha valaki kórosan magában beszél, szinte mindig, ha egyedül van?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem, és mindig, mikor a szobája mellet elmegyek, azt hallom, hogy beszél, de úgy, mintha telefonon keresztül csinálná, vagy valaki más is ott lenne. Úgy értem, gyakran van olyan, hogy megkérdez magától valamit, válaszol rá, és egyéb kommenteket fűz hozzá, amikre ugyancsak reagál. Már már néha ijesztő. Állítólag a suliban meg se mukkan, viszont néha ott is csinálja ezt.Vannak ezen kívül is furcsa dolgai, de ez a legfurább. Van értelme szerintetek az aggodalmamnak? Nem szeretném, hogy baja essen ez miatt :(

#magábanbeszél
2014. dec. 13. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy miért csinálja!Ha tagad,akkor egy kicsit kezdhetsz érte aggódni,amúgy nem feltétlen.Anyukám is gyakran beszél magába,bár ő már 78 éves.
2014. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl magányos a nővéred, ismerkedni-e kellene. Hány éves amúgy?
2014. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 éves.
2014. dec. 13. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet baj jele is, de van aki igy konnyebben tud gondolkozni. Nem egyszer mondjak, hogy "Hangosan gondolkodom." Nem ideges valamiert? Lehet, hogy igy adja ki a gozt. A tesom ha ideges, tobb oran keresztul beszel, karomkodik.
2014. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha saját magának válaszol, és saját magának fűz megjegyzést a mondandójához, az épp annak a jele, hogy tökéletesen tisztában van vele, hogy nincs ott senki.
2014. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és azzal sem értek egyet, hogy ha tagad, akkor aggódni kell. Lehet, hogy csak cikinek érezné megmondani. Én pl. azt szoktam elpróbálgatni, hogyan fogok valamit előadni, amitől félek, pl. vizsgán. De nem biztos, hogy ezt híresztelem.
2014. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ajánlom azt a filmet, hogy The voices(2014).
2018. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!