Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sose növök fel? Már 27 vagyok...

Sose növök fel? Már 27 vagyok és gyerekesen viselkedek.

Figyelt kérdés

Ennek előzménye nyilván az, hogy kiskoromban sokat voltam nagymamámnál, és ő elkényeztetett nagyon, dolgoznom sem kellett sokat, itthon ugyan nem kényeztettek, de itt sem voltak olyan nagy munkák stb.

Most itt vagyok 27 évesen, munka, barátnő, barátok nélkül, és olyan vagyok mint egy gyerek. Komoly témát sosem hozok fel, csak gyerekeseket, ha társaságban vagyok, nem tudok semmihez sem hozzászólni ami érettebb téma. Gépezek egész nap, animéket nézek - egyedül ezekkel a dolgokkal tudok azonosulni, mert ez hozzám hasonlóan gyerekes, gyermeteges témákat boncolgat... Még pár példa a viselkedésemre: elszoktam bújni szüleim elől, mikor látom az ablakból hogy jönnek, aztán megijesztem őket / hülyeségeket beszélek: pl multkor anyámat kérdezgettem az első szexuális élményéről, én persze hülyén adtam ezt elő és nagyokat nevettem mikor megbotránkozott rajta / elrakom vki személyes dolgát, és amikor kétségbeesetten keresi, nevetve nézem ezt utána persze odaadom neki / mivel meghalt nagyapám, az örökségről beszélgetnek szüleim és testvérem (24 éves), engem pedig egyáltalán nem érdekel, oda sem megyek amikor erről szó van, egyszerűen nem bírom a komoly témákat, nem tudok vállalni felelősséget semmiben...

Tehát ki lehet ezt nőni még? Már 27 éves vagyok, nem épp fiatal, de agyilag csak olyan 10 éves lehetek...



2016. márc. 31. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez gáz. Azt mondanám, hogy keress fel egy pszichológust, mert ilyen szinten viselkedni nem normális. Lehet, hogy a szorongás, félelmek miatt bújsz ilyen viselkedés mögé?
2016. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát kissé labilis, könnyen kiboruló ember vagyok az igaz, de csak pl veszekedéskor szorongok, akkor még fülem is befogom mert hallani sem akarom. Figyelemzavarom is van, mármint a jelek alapján az lehet...
2016. márc. 31. 13:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de ez a viselkedés, egy 17 évestől is aggasztó lenne. Nem akarlak bántani, de szerintem tényleg keress fel valakit.
2016. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sajnos nekem mumus a pszichológus, mert faluban lakok ahol ismernek (viselkedésemet nem, mert külvilágban azért moderálom valahogy magam), és volt már, hogy megtudták a faluban valakiről hogy pszichológusnál volt, és máshogy álltak hozzá mint azelőtt, mondhatni kiközösítették...
2016. márc. 31. 13:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Uhh. Elég szomorú. Esetleg próbálj meg közeli nagyvárosban keresni pszichológust. Ne mond el senkinek, esetleg anyukádéknak. Ott csak nem látnak meg véletlenül.
2016. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jó ötlet, de kell beutaló, nem? anélkül egy orvos sem fogad - a falusi orvos meg enyhén szólva pletykás...
2016. márc. 31. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, ha pletykás, mert a titoktartás köti. Ha magán orvoshoz mész, akkor nem kell beutaló. Ha nem akarsz magán orvost, akkor viszont szerintem kell. Akkor javaslom vált orvost, valamelyik közeli városban keress egyet.
2016. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a viselkedés lehet vicces is :D


Viszont ilyen idősen muszáj lenne emellett felelőséget vállalni és talpra állni.

2016. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem kell beutaló magándokihoz. Máshova meg nem érdemes menni.

De szerintem a viselkedéseden te magad is tudnál változtatni ha valóban akarnál. Más nem fogja megtenni helyetted... szóval egyszer meg kell változnod. Ideje elkezdeni.

2016. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt nem értem ha beismered és belátod hogy ilyen vagy,miért nem tudsz változtatni?
2016. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!