Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha tetszik egy pasi, állandóan nyomulok rá, már szinte zaklatom öt, pedig tudom, hogy semmi esély, és így csak jobban megutál? De ha lenne is egy kicsi esélyem, akkor is elszúrom, mert annyira gyerekesen viselkedek.

Figyelt kérdés
Sokan mondták már,hogy nem vagyok normális,meg hogy elég furcsa lány vagyok,stb. Azt hiszem,igazuk van. :'( Mit csináljak,hogy megváltozzak? =(
2009. júl. 5. 00:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Hiába próbálok megváltozni,nem tudok. Lehet,hogy meg kellene őlni magam. :'(
2009. júl. 5. 00:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mególni biztosan nem, vedd észre a pozitiv dolgokat az életedben.
2009. júl. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen benned kicsit több önbizalom és több önuralom.

Ha tetszik a srác ismerkedj vele de ne fuss utána vagy tapadj rá.

Ismerkedni annyi mint felveszed msnre beszélgetsz vele mi a hobbija, ilyen tök baráti szinten elöször..aztán ha jót beszélgetettek hidd el máskor ö ir majd rád.Utána meg esetleg taliztok stb.. De ne irj rá folytonosan meg ne hivogasd feleslegesen azt nagyon utálják...

2009. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megölni? NE már!

Csak egyszerüen uralkodj egy nagyon picit magadon..és menni fog az

2009. júl. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mostani pasival is jól indult,msneztünk,minden nap írt nekem,megkedvelt,én beleszerettem,megtörtént a dolog,aztán elkezdtem a gyerekes viselkedést,elment tölem a kedve,én meg elkezdtem "zaklatni". :'( És most gyülöl engem. :'(
2009. júl. 5. 00:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdesz beleszeretni bizonyitsd be magadnak hogy öt nem is szeretheted stb csak abrátok lehettek meg ilyenek és akkor talán nem kezdesz el gyerekesen viselkedni mielött el hivna egyáltalán randira.
2009. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konkrétabban le kellene írnod, mit értesz nemnormális viselkedésen, mivel ezerféleképpen lehet nemnormálisnak lenni. És mit értesz gyerekes viselkedésen? Csak ennek kifejtése után lehet tanácsot adni.
2009. júl. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!